Yolcular ve firma görevlileri kavga etti.

22.07.2012

329 views Kişi Okumuş

0 Yorum

Yolcular ve firma görevlileri kavga etti.

Mersin‘in İlçesi’nde, bindikleri otobüsünün arızalanması nedeniyle 5 saat bekletildiklerini öne süren ile acente arasında çıktı. Kavgada aldığı darbelerle gözlüğünün kırıldığı ve çenesinde incime olduğunu ileri süren yolculardan avukat Çelebisoy, görevliler hakkında şikayetçi oldu.

’dan Mersin istikametine giden bir firmaya ait yolcu arızalanınca Anamur İlçe ’na geldi. Burada yolcular beklerken araç tamir edilmeye çalışıldı. İddiaya göre bu sırada yolculardan avukat Onur Çelebisoy, firmanın acentesine giderek neden bekletildiklerini sordu. Burada başlayan tartışma diğer yolcuların da gelmesiyle kavgaya dönüştü. Vatandaşların araya girmesiyle kavga daha fazla büyümeden önlendi. Kavga sırasında aldığı darbelerle gözlüğünün kırıldığı ve çenesinde incime olduğunu söyleyen avukat Çelebisoy, acente görevlileri hakkında şikayetçi oldu. Görevliler de yolculardan şikayetçi oldu.

Yolculardan Türkiye Kadınlar Birliği Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan, otogarda arıza gerekçesiyle 5 saat bekletildiklerini söyledi. yetkilileri ise, yolcuların mağdur olmaması için ikinci bir otobüs tahsis edildiğini, bazı yolcuların bu otobüsle yoluna devam ettiğini bazı yolcuların ise beklemeyi tercih ettiğini, firma olarak yasal yükümlülüklerini yerine getirdiklerini kaydetti. – Mersin / Anamur

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.