22 Temmuz 2012'da eklenmiş, 331 views kişi görüntülemiş
Yolcular ve firma görevlileri kavga etti.
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Yolcular ve firma görevlileri kavga etti.

Mersin‘in Anamur İlçesi’nde, bindikleri yolcu otobüsünün arızalanması nedeniyle 5 saat bekletildiklerini öne süren yolcular ile acente görevlileri arasında kavga çıktı. Kavgada aldığı darbelerle gözlüğünün kırıldığı ve çenesinde incime olduğunu ileri süren yolculardan avukat Onur Çelebisoy, görevliler hakkında şikayetçi oldu.

Antalya’dan Mersin istikametine giden bir firmaya ait yolcu otobüsü arızalanınca Anamur İlçe Otogarı’na geldi. Burada yolcular beklerken araç tamir edilmeye çalışıldı. İddiaya göre bu sırada yolculardan avukat Onur Çelebisoy, firmanın acentesine giderek neden bekletildiklerini sordu. Burada başlayan tartışma diğer yolcuların da gelmesiyle kavgaya dönüştü. Vatandaşların araya girmesiyle kavga daha fazla büyümeden önlendi. Kavga sırasında aldığı darbelerle gözlüğünün kırıldığı ve çenesinde incime olduğunu söyleyen avukat Çelebisoy, acente görevlileri hakkında şikayetçi oldu. Görevliler de yolculardan şikayetçi oldu.

Yolculardan Türkiye Kadınlar Birliği Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan, otogarda arıza gerekçesiyle 5 saat bekletildiklerini söyledi. Firma yetkilileri ise, yolcuların mağdur olmaması için ikinci bir otobüs tahsis edildiğini, bazı yolcuların bu otobüsle yoluna devam ettiğini bazı yolcuların ise beklemeyi tercih ettiğini, firma olarak yasal yükümlülüklerini yerine getirdiklerini kaydetti. – Mersin / Anamur

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.