01 Ağustos 2012'da eklenmiş, 311 views kişi görüntülemiş
Yılmaz Morgül “Burdur Göl’süz Kalmasın”
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Yılmaz Morgül “Burdur Göl’süz Kalmasın”

Ünlü sanatçı söylediği şarkılarla Burdurlulara unutulmaz bir gece yaşattı.
Burdur Belediyesi’nin Ramazan ayı boyunca sürecek etkinlikleri çerçevesinde sahneye çıkan Yılmaz Morgül iki saat süren canlı performansı ile Burdurlulara doyumsuz dakikalar yaşattı.

Ünlü sanatçı Yılmaz Morgül iki saat boyunca hayranlarına eşsiz bir müzik ziyafeti yaşattı. Muhteşem sesiyle Etkinlik alanını dolduran Burdurlulara eşsiz bir konser veren Morgül ‘Gülü susuz seni aşksız bırakmam’ şarkısının sözlerini ‘Burdur’u Gölsüz bırakma Allah’ım’ diyerek söyleyince seyircilerden büyük alkış aldı. En zor mesleğin anne ve babalık olduğunu söyleyen Morgül “Ben Cumhurbaşkanı veya Başbakan olsam annelik veya babalığı meslek olarak sayarım, onlara maaş bağlarım. Çünkü anne ve baba evlâdına ömür boyu kendini adamazsa o evlât yoldan çıkmış demektir.Uyuşturucu yaşı sekize düştü. Biz bu değiliz. Olamayız.” dedi.

Konser boyunca Türk sanat müziğinin sevilen eserleri ile, günümüz parçaları ve ilâhiler seslendiren başarılı sanatçı dinleyenleri kimi zaman ağlattı, yaptığı taklitlerle de güldürdü. Annelerin kıymetinin bilinmesi gerektiğini ifade eden ünlü sanatçı “Kimse annesine “öf be anne” demesin dedi.

Yılmaz Morgül’e Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya tarafından Burdur’un meşhur ceviz ezmesi ve Alaca Dokuma hediye edildi. Başkan Akkaya Morgül’ün göl konusundaki hassasiyetine de teşekkür etti.

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.