epimedyum macun

Türk Bayrağıyla 15 Temmuz Şehitleri Için Ankara ya …

12.07.2017

20 views Kişi Okumuş

0 Yorum

Türk Bayrağıyla 15 Temmuz Şehitleri Için Ankara ya …

Fetullahçı Terör Örgütü̵;nün (FETÖ) 15 Temmuz’daki darbe girişiminde şehit olanları anmak amacıyla Burdur’un Bucak ilçesinden elinde Türk bayrağı ile Ankara’ya yürüyüş başlatan 63 yaşındaki Osman Koç, Konya’nın Karapınar ilçesine ulaştı.

FETÖ̵;nün hain darbe girişimin yıl dönümünde şehitleri anmak için Ankara’ya yürüyüş başlatan Koç, Karapınar ilçesine gelişinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.

Koç, 15 Temmuz̵;u unutturmamak ve şehitleri anmak adına bu yürüyüşü yaptığını vurgulayarak, “15 Temmuz’da şehit olan Ömer Halis Demir’in Niğde Çukurkuyu’da bulunan mezarını da edip ona dua edeceğim.” dedi.

Darbe girişimin olduğu 15 Temmuz̵;da Ankara’da olmayı planladığını kaydeden Koç, şunları söyledi:

“Yürüyüşümü bu vatanı sevdiğim için bireysel olarak yürütüyorum. Güzel ülkemizi boğmak isteyenlere hep birlikte karşı koyduk. Allahım bu günleri bir daha yaşatmasın. Darbe yıl dönümünde Ankara̵;da olmayı planlıyorum. Her gittiğim yerde vatandaşlar büyük ilgi gösteriyorlar. Yolda yürürken aracına bindirmek isteyenler var, hatıra fotoğraf çektirenler var. Cebimde 10 lira var. Bazen yolda para vermek isteyenler oluyor ama içlerinde vatan haini olabilir diye bunu kabul etmiyorum.”

İlgili Terimler :

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.