03 Haziran 2012'da eklenmiş, 229 views kişi görüntülemiş
Türikye’yi sarsacak bir ses kaydı daha
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Türikye’yi sarsacak bir ses kaydı daha

dailymotion.com sitesinde Türkiye’ye derinden sarsacak şok bir ses kaydı yayınlandı. Ses kaydında iddia edilen kişi Cumhurbaşkanı’na çok ağır küfür ediyor…

Twitter’dan yayın yapan Ses Tv’de yayına konulan bu şok ses kaydındaki kişinin 28 Şubat soruşturması kapsamında tutuklanan Korgeneral Tevfik Özkılıç’a ait olduğu ileri sürülüyor.

Kayıttaki kişi, Cumhurun Başkanı’na (Abdullah Gül) çok ağır küfürler savuruyor.

Gül’ün Cumhurbaşkanı seçilmesini engelleyememelerini kendi aralarındaki fikir ayrılıklarına bağlayan kayıttaki namussuz ses, konuştuğu kişilere, Cumhurbaşkanlığı’na Abdullah Gül’ün seçilmesi karşısında morallerini bozmamalarını, her şeyi takip ettiklerini söylüyor.

Ses kaydının dökümü şöyle:

O… ÇOCUĞU CUMHURBAŞKANI OLDU ÜLKE ELDEN ÇIKTI. ÇANKAYA’DA ŞİMDİ O. ÇOCUĞU OTURUYOR. ONUNLA İLGİLİ DEVLET ÇAPINDA PROBLEM VAR

BU ÇANKAYA’DA ŞİMDİKİ OTURAN ZATI MUHTEREMİN, ZATI MUHTEREM DİYORUM HAA. BEN DİLİM ALIŞIK OLDUĞU İÇİN SÖYLÜYORUM. ASLINDA 0……. ÇOCUĞU BU HERİF DE. ÜLKE ELDEN ÇIKTI TABİİ. ÖYLE DÜŞÜNÜYORUM. BU ZAMANDA ASKERLERİN DENETİMİNDEN ÇIKTI ARKADAŞLAR. BİRKERE DE, BU ESASINDA DA DEVLET ÇAPINDA BİR PROBLEM VAR ONUNLA İLGİLİ.

DEVLET İÇİNDEKİ TEHDİDİ, OLUŞUMU, TEHLİKEYİ İZLEYECEĞİZ, TAKİP EDECEĞİZ. MORALİNİZİ BOZMAYIN

SONUÇTA DEVLETİN İÇİNDEKİ TEHDİTİ, OLUŞUMU, TEHLİKEYİ BİZ ASKERLERLE SİVİLLERİN GÖRMESİ ARASINDA CİDDİ BİR FARK VAR. AMA BU KONUDA DA ZAMAN ZAMAN KKK’LIĞI İLE GENELKURMAY BAŞKANLIĞI ARASINDA DA YORUM FARKLILIKLARI OLDU. AMA İZLEYECEĞİZ ARKADAŞLAR. TAKİP EDECEĞİZ. MORALİMİZ BOZULMAYACAK. MORALİMİZİ BOZARLARSA O ZAMAN, BİR ARA BİZİM DENGEMİZİ BOZDULAR. NEDEN? ÜZÜLÜYOR İNSAN. ÜZÜLÜYOR. KORKUYOR. ULAN DİYOR ALTIMIZI OYMUŞLAR HABERİMİZ YOK HAA. BİNANIN ALTINI OYMUŞLAR. BİNA ÇÖKECEK, DÜŞECEĞİZ ALTINA, MEZARIMIZ OLACAK GİDECEK. ENDİŞEYE KAPILIYOR İNSAN.

DARBE İÇİN BİZ HERŞEYİMİZLE HAZIRDIK AMA ARAMIZDA YORUM FARKLILIKLARI OLDU

MORALİNİZİ BOZMAYIN. BİR ŞEKİLDE BİREBİR ÇALIŞMA YAPACAĞIZ DAHA SONRA. BİLGİSAYAR KULLANMAYACAKSINIZ. HİÇBİR ŞEKİLDE. BU GÖRDÜĞÜNÜZ KİŞİLER DIŞINDA HİÇBİR KİŞİ İLE HABERLEŞME GÖRÜŞME ELEMANI TANIMAYACAKSINIZ İKİNCİ BİR EMRE KADAR. BİZ HAZIRDIK. RUHEN DE HAZIRDIK. YANİ TEHDİTİ DEĞERLENDİRME KONUSUNDA YORUM FARKLILIKLARI OLDU.

ATATÜRK, İNÖNÜ BÜYÜK ADAMLAR…HİÇ ACIMAMIŞLAR (!!!)

CESARET DE ÖNEMLİ ARKADAŞLAR. BÜYÜK KARARLAR BUNLAR ARKADAŞLAR. BÜYÜK KARARLAR YANİ. BÜYÜK ADAMLAR, BÜYÜK KARARLARI VERİRLER. İSMET İNÖNÜ, ATATÜRK BÜYÜK ADAMLARMIŞ YANİ. BÜYÜK KARARLARI VERMİŞLER. HİÇ ACIMADAN YAPMIŞLAR BUNU.

BİZ ASLINDA SON DERECE KARARLIYIZ BU KONUDA. VATANIMIZI MİLLETİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE, KORUYACAĞIMIZA, KOLLAYACAĞIMIZA, SEVDİĞİMİZE DE İNANIYORUZ. BİR ŞEYLER DE YAPILMASI GEREKTİĞİNE İNANIYORUZ. FAKAT SONUÇTA NERDE NASIL YAPILACAĞI KONUSUNDA TEREDDÜTLERİMİZ VAR. OLAY BU. BUNU BİR AÇIKLIĞA KAVUŞTURACAĞIZ YANİ. TAMAM MI ARKADAŞLAR.

FİŞLEMELER VE PLANLAR İÇİN SIFIR BİLGİSAYARLAR ALIN AMA ÇALIŞMA DOKÜMANLARINI BİLGİSAYARA KESİNLİKLE ALMAYIN.

ÇALIŞIRKEN ÖRNEĞİN ÇOK DİKKATLİ DAVRANIN. SIFIR BİLGİSAYARLAR ALIN ÇALIŞIN. HİÇ KULLANILMAMIŞ. HİÇBİR ZAMAN İNTERNETE, KARANETE BAĞLANMAYIN. BU ODA (PLAN ODASI) SÜREKLİ GÜVENLİĞİ KONTROL EDİLİR. ÇÜNKÜ ŞUNDAN EMİN OLUN. DİREK TELEFON HATTINDAN, YANİ HARİCİ HAT KULLANILSA DAHİ DİNLEME YETENEĞİNE SAHİPLER. BUNUNLA İLGİLİ OLAN BİLGİSAYARLAR DA, KOZMİKTE DURUYOR. ŞEYDE DURUYOR. KOZMİKTE KAPATILDI, PAKETLENDİ. DURUYOR ŞİMDİ. BUNU İSTİHBARATÇILAR BİLİYOR SADECE. TEKRAR EDİYORUM. DEDİĞİM GİBİ KURŞUN KALEM İLE ÇALIŞMA YAPABİLİRSİNİZ. O SİZE VERİLEN LİSTELERLE. KURŞUN KALEMLE KENDİNİZ NOT YAZIN. HİÇBİR ŞEKİLDE ÇOĞALTILMAYACAK. EMREDERSİNİZ. HİÇBİR ŞEKİLDE. HİÇBİR ŞEKİLDE BİLGİSAYAR ORTAMINA ALINMAYACAK. BURDAKİ GRUP DIŞINDA HİÇBİR ADAM TARAFINDAN ELDEN BİR BAŞKASINA GÖNDERİLMEYECEK GİBİ ÖNLEMLER ALACAĞIZ. SIZINTI OLURSA O ZAMAN ÇOK CİDDİ ÜZÜLÜRÜM YANİ. ÇOK CİDDİ ÜZÜLÜRÜM

KULLANILABİLECEK BİR HATA YAPSALAR ALT YAPIMIZ HAZIR OLMALI. YAPMAZLARSA DEVLETİN ALİ MENFAATLERİ İÇİN LEGAL OLMAYAN YÖNTEMLER UYGULAYACAĞIZ

İŞTE BİR HATALARINI YAKALASAK ZATEN BAŞARIDAN FAYDALANMA OLARAK KULLANILABİLECEK GİBİ BİZİM DE BİR ALT YAPIMIZIN OLMASI LAZIM. DAĞDA TEPEDE GEZENLER BİLİRLER. DEVLETİN ALİ MENFAATLERİ İÇİN BAZEN LEGAL OLMAYAN YÖNTEMLER DE UYGULANIR. BEN DE ŞAHSEN UYGULADIM BUNU. MEZARA GÖTÜRECEĞİZ YAPTIKLARIMIZI AMA BUNDAN DA PİŞMANLIK DUYMUYORUZ TAMAM MI?

DİKKKKAT

İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR, SİZ EMANETLERİ DAĞITIN. BEN, ÖZEL BANA SÖYLEYECEK OLAN YOKSA BİRDE ÇIKACAĞIM BEN. İYİ GÜNLER SAĞOLUN. SAĞOOOOL. 

Kaynak: ses.tv

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.