19 Haziran 2012'da eklenmiş, 214 views kişi görüntülemiş
‘Şov yapıyorsun, defol git’
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

‘Şov yapıyorsun, defol git’

KARS’ın Selim İlçesi’nde içkili müzikol açmak isteyen anca ruhsat verilmeyen Nurettin Kaya, park açılışında derdini anlatmak için yanınan gittiği Kaymakam Mehmet Nebi Kaya’nın ”Şov yapıyorsun. Defol git” sözleri üzerine tören alanından polisler tarafından

İstanbul Beykoz Belediyesi tarafından Selim ilçesinde yaptırılan parkın açılışında Kaymakam Mehmet Nebi Kaya konuşma yaparken ilçede içkili bir gazino açmak isteyen ancak belediye tarafından ruhsat verilmeyen Nurettin Kaya yaklaştı. Bu arada kaymakamın korumaları bu kişinin etrafında önlem aldı. Kaymakam Kaya konuşmasını tamamladığı sırada Nurettin Kaya, karşılaştığı sıkıntıları anlatmak için Kaymakamın yanına yaklaştı ve haksızlığa uğradığını söyledi. Bunun üzerine Kaymakam Kaya, "Sen yanlış yapıyorsun. Burası şov yeri değil. Şov yapıyorsun sen. Defol git" dedi ve polislere seslenerek, "Alın onu" talimatı verdi. Koruma ve polislerin Nurettin Kaya'nın güçlükle uzaklaştırması ardından yerine geçen kaymakamın bir süre olayın gerginliğini üzerinden atamadığı görüldü.

Gerginliğin ardından törene devam edildi. Beykoz Belediye Parkı'nın açılışına İstanbul Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Kars Vali yardımcısı Karahan Daştan, Kars Belediye Başkanı AK Partili Nevzat Bozkuş, Selim Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya, Selim Belediye Başkanı AK Partili Muhittin Yücel ile çok sayıda kişi katıldı.

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.