12 Nisan 2012'da eklenmiş, 387 views kişi görüntülemiş
Sev Amerikan Hastanesi Tedavi Uygulaması
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Sev Amerikan Hastanesi Tedavi Uygulaması

Gaziantep SEV Amerikan Hastanesi Başhekimi Dr. Sermet Kileci, “Hastanemizde habere konu hastalarımıza uygulanan tedavi yöntemi lazerle tedavi yöntemi değildir. Radyofrekans dalgaları kullanılarak yapılan, teknik raporlar ve bilimsel makaleler doğrultusunda yakıcı, yıkıcı etkileri olmayan, bir ağrı tedavisi yöntemidir.” dedi.

Kileci, geçtiğimiz günlerde yapılan lazerle bel fıtığı tedavisi görenlerin mağduriyetini konu edinen haberle ilgili ‘Hasta Bilgilendirme Toplantısı’ düzenledi. Kileci, “Olayın net olarak sebebi Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülmekte olan inceleme sonrasında tespit edilecek. İncelemeler neticesinde iddiaların gerçeklik payları anlaşılacak, kusuru tespit edilenler hakkında gerekli yaptırımlar yine Bakanlığımız tarafından uygulanacak.” dedi.

Hastanedeki Beyin Cerrahi Kliniği’nin bölgede uzun yıllardır özellikle de bu konuda bir merkez haline geldiğini anlatan Kileci, “Bugüne kadar yüzlerce hastamız bu yöntem sayesinde sağlıklarına kavuşmuşlardır. Ancak unutulmamalıdır ki her tedavi yönteminin yüzde 100 başarılı olma şansı bulunmamakta ve her girişimsel işlemin hatta en basit bir ilaç kullanımının bile bazı yan etki ve komplikasyon riskleri bulunmaktadır.” değerlendirmesinde bulundu.

Bahse konu hastaların hastanedeki her türlü tetkik ve kontrollerinin yapıldığını, yapılan muayene ve EMG’lerinde herhangi bir felç durumunun tespit edilmediğini dile getiren Kileci, şiddetli ağrı şikayetlerinin bulunduğunu ve ağrı nedeniyle hareket kısıtlılıkları bulunduğunu aktardı.

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.