28 Temmuz 2016'da eklenmiş, 56 views kişi görüntülemiş
saklikent-ile-feslikan-arasina-asfalt" alt="Saklıkent Ile Feslikan Arasına Asfalt" />
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Saklıkent Ile Feslikan Arasına Asfalt

Konyaaltı Belediyesi, Feslikan Yaylası ile Saklıkent Mahallesi’ni nezdinde birine bağlayan 10 kilometrelik yolu asfaltlıyor.
Konyaaltı Belediyesi, Büyükşehir Yasası ile baş başa kaza sınırları içerisine karışma edilen karye yollarında asfalt çalışmalarına bitmeme ediyor. Konyaaltı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, akıbet adına Feslikan Yaylası ile Saklıkent Mahallesi’ni nezdinde birine bağlayan 10 kilometre uzunluğundaki yolda asfalt çalışmalarına başladı. Moryer-Elmelik mevkiinde arazi meydan yolda tevsi ve alt çatı çalışmalarına başlamış bulunan Konyaaltı Belediyesi, bu çalışmaların arkası sıra da dengeli asfalt çalışmalarına başlayacak.
10 kilometre uzunluğundaki yolda asfalt evveliyat alt çatı çalışmalarına şişman çabucak bitmeme fail takımlar önceki adına muhatara gerçekleştiren elverişsiz virajları genişletiyor. Sonrasında ise kamyonlarla taşınan müeddep kum yola serilerek silindirlerle sıkıştırılıyor.
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Feslikan ile Saklıkent Mahallesi’ni nezdinde birine bağlayan yolda asfalt evveliyat alt çatı çalışmalarına başladıklarını bildirdi. 10 ayrı iş makinesi ile çalışmaların sürdüğünü tabir fail Başkan Muhittin Böcek, Moryer-Elmelik mevkiinde arazi meydan 10 kilometre boyunda ki bu yolda çelimsiz müddet içre asfalt çalışmalarına başlayacaklarını kaydetti. Başkan Muhittin Böcek, Feslikan Yaylası ile Saklıkent Mahallesi ortada güreşçi köprüsü bulunan yolda asfalt çalışmalarının da tamamlanmasıyla vatandaşların itimat içre yolculuk edebileceklerini söyledi.

 

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.