15 Ağustos 2016'da eklenmiş, 42 views kişi görüntülemiş
Saç bakımı için Tavsiyeler!
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Saç bakımı için Tavsiyeler!

ELMAELMA.COM Ünlü kadınların tavsiyelerine uyarak siz de daha bakımlı saçlara kavuşabilirsiniz. İşte ünlüler ve tavsiyeleri…

Gwyneth Paltrow
Kendi blog’u ‘Goop’ta zeytinyağını kullanışının inceliklerini anlatan yıldızın sırrı yarım fincan zeytinyağını saç diplerine ve derisine masaj yaparak uyguluyor ve bir gün boyunca saçlarını yıkamıyor. Ertesi gün saçlarını şampuanladığında solgun saçları hayata dönüyor.
 

Scarlett Johansson

‘Marilyn Monreo’ olduğu dönemde saçının platin rengini korumak için uyguladığı yöntemi hala kullanıyormuş. Bir miktar karite yağını saçlarını şampuanladıktan sonra sürüp bekleten oyuncu, durulamadan sonra saçlarının yumuşacık olduğunu ve rengini uzun süre koruduğunu söylüyor.
 
Angelina Jolie
Seksi yıldız, saçlarına hacim katmak için saç köklerine talk pudrası döküp tarıyormuş.
 
Gisele Bundchen
Şampuan sonrası kullandığı ürünleri, saçından tamamen durulamadığını söyleyen ünlümüz, saçlarında ki renk kaybının azlığını buna bağlıyor.
 
Anja Rubik
Saçlarınızdaki azıcık bir şampuan kalıntısı, saçınızın matlaşıp elektriklenmesine yeter de artar bile. Çözümse, saçı durulamaya en az dört dakika ayırmanızdır. Tabii ki saçınız uzadıkça bu süre de artacaktır. Ve sonuç, parmaklarınızın arasından kayıp giden yumuşacık ve parlak saçlar olacaktır.

 

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.