06 Şubat 2012'da eklenmiş, 345 views kişi görüntülemiş
Sabri:’Daha ne yapalım’
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Sabri:’Daha ne yapalım’

 G.Saray kaptanı, “Neredeyse 2 günde bir maç oynadık ve lideriz. Daha ne yapalım. ‘Haksızlık’ yapılmasın” dedi. Sabri, Kamil Ocak’ın zemini için de “Biraz daha oynasam, yere batacaktım!” esprisi yaptı.

Sarı-Kırmızılı taraftarların ‘Sabri Reis’ lakabını taktıkları Sabri Sarıoğlu, G.Antep galibiyetinin coşkusunu takım arkadaşlarıyla birlikte İstanbul’a dönüş yolculuğu sırasında doyasıya yaşadı.

Uçakta, çoğunlu Galatasaray kongre üyeleri olan taraftarlarla bir süre sohbet eden kaptan, son maçlarda kendisi ve takım için yapılan ‘kötü oynuyorlar’’ eleştirilerine de cevap verdi. Tecrübeli oyuncu, “Neredeyse 2 günde bir maç oynadık. 10 günde 4 maça çıkmışız ve lideriz. Daha ne olsun? Haksızlık yapılmasın” diyerek fiziksel olarak bu trafiği kaldırabilmenin kolay bir iş olmadığının altını çizdi.

‘İLK YARI WEMBLEY’MİŞ!’
Sabri, Kamil Ocak Stadı’nın zeminine de isyan etti. Maçın ikinci yarısında görev aldığı sağ kanatta çim olmadığını ve adeta bataklığa saplandığını belirten Sabri, “Biraz daha oynasaydım, herhalde olduğum yere batacağım için beni göremeyecektiniz! İlk yarıda meğerseWembley’de oynuyormuşum da farkında değilmişim” esprisini yaptı.

Sabri, G.Antepli oyuncuların da duruma tepki gösterdiğini belirtip “Onlar da bize karları temizlerken çimleri de temizlemişler’ diyerek dert yandılar. Sahada çim falan yoktu. Balçık ve çamurda oynadık. Bu nedenle galibiyetin önemi daha büyük” ifadesini kullandı.

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.