20 Nisan 2012'da eklenmiş, 273 views kişi görüntülemiş
Pegasus Hava Yolları’nın En Yeni Destinasyonu Tel Aviv
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Pegasus Hava Yolları’nın En Yeni Destinasyonu Tel Aviv

Pegasus Hava Yolları’nın en yeni destinasyonu Tel Aviv için biletler,
69,99 USD’den başlayan fiyatlarla satışa açıldı
Destinasyonlarına yurt içi ve yurt dışında her geçen gün bir yenisini ekleyen Pegasus, Beyrut, Erbil ve Tahran’dan sonra şimdi de İsrail’de Tel Aviv’e başlattığı seferler ile Ortadoğu’da büyümeye devam ediyor.
Pegasus Hava Yolları, 18 Haziran 2012 tarihi itibari ile Tel Aviv’e başlatacağı seferler ile uçuş ağını 24 ülkede toplam 52 noktaya yükseltirken, iş ve tatil amaçlı ekonomik seyahat destinasyonlarına bir seçenek daha ekliyor.
Akdeniz Sahilinin Farklı Şehri Tel Aviv’e Uçmak, 69,99 USD’den Başlayan Fiyatlarla
Tarih dolu bir tatil geçirmeyi tercih edenler için eşsiz bir tatil fırsatı vaad eden Tel Aviv, eski kiliseleri, taş binaları ve sahip olduğu çok sayıda kültür, sanat ve tarih müzeleri ile geçmişe doğru bir gezinin kapılarını aralıyor. Tarihi yapısının yanı sıra Tel Aviv, zengin mutfak kültürü ve Akdeniz sahili boyunca uzanan plajları ile de Pegasus misafirlerinin yaz tatilini değerlendirmesi için farklı bir seçenek sunuyor.
İş Seyahatlerine Uçmanın Kolay ve Ekonomik Yolu Pegasus ile Tel Aviv’e Uçun
Bir tatil destinasyonu olduğu kadar, iş dünyasının önemli merkezlerinden biri olan Tel Aviv’e haftada 6 gün İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan düzenlenecek seferler için biletler 69,99 USD’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Pegasus’un Tel Aviv uçuşları İstanbul’dan Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cumartesi günleri saat 21:20’de, Cuma günleri 21:30’da, Pazar günleri ise 22:05’de gerçekleşecek. Pegasus misafirleri Adana, Antalya, Batman, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Elazığ,Gaziantep, İzmir, Kayseri, Konya, Trabzon, Samsun ve Van’dan İstanbul bağlantılı olarak Tel Aviv’e uçabilecek.

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.