20 Nisan 2012'da eklenmiş, 354 views kişi görüntülemiş
Osmanlı Korkut Ata Üniversitesinde Şenlik
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Osmanlı Korkut Ata Üniversitesinde Şenlik

24 Nisan 2012 Salı günü 4. OKÜ Bahar ve Spor Şenliği, Eski Valilik önünden başlayıp Cumhuriyet Meydanı’na kadar sürecek Şenlik Yürüyüşü ile başlayacak.
Osmaniye halkının da davetli olduğu şenlik Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Karacaoğlan Yerleşkesi’nde devam edecek. Üniversite bünyesindeki her bölüm Bahar ve Spor Şenliği kapsamında hazırladığı etkinlikleri sergileme fırsatı yakalayacak.
25 Nisan 2012 Çarşamba günü ise şenlikler sabah erken saatlerde başlayıp akşam saatlerine kadar sürecek. Hem açık havada hem de kapalı mekânlarda süren etkinlikler akşam 21.30’da, OKÜ Gençlik Sahnesi’nde sevilen stand-up sanatçısı Sefa Doğanay’ın gerçekleştireceği stand-up gösterisi ile şenlenecek.
Şenliğin üçüncü günü, 26 Nisan 2012 Perşembe gününde ise Bahar ve Spor Şenliği OKÜ Kapalı Spor Salonu’nda yapılan maçlar ve açık havada yapılacak olan yarışmalar yer alacak.
Şenlik kapanışında saat 21.30’da, Büyük Sahne’de pop müziğinin önemli ismi Emre Aydın sahne alacak. Konser ve OKÜ 4. Bahar ve Spor Şenliği havai fişek gösterisi ile son bulacak.

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.