Oğlunu Kurtardı Ama Kendi Akıntıya Kapıldı

08.07.2013

335 views Kişi Okumuş

0 Yorum

Oğlunu Kurtardı Ama Kendi Akıntıya Kapıldı

Adana̵;da DSİ’ye ait sulama kanalında yüzme öğretirken boğulma tehlikesi atlatan oğlu yaşındaki Ersan ile aynı yaştaki yeğeni Emre’yi kurtardıktan sonra akıntıya kapılan 45 yaşındaki .

Adana’da DSİ’ye ait sulama kanalında yüzme öğretirken boğulma tehlikesi atlatan oğlu 11 yaşındaki Ersan ile aynı yaştaki yeğeni Emre’yi kurtardıktan sonra akıntıya kapılan 45 yaşındaki İbrahim Deveci öldü.

Olay, dün sabah merkez Yüreğir İlçesi İsmailiye ’nde meydana geldi. Seyyar tüpçülük yapan İbrahim Deveci, kendi oğlu ile erkek kardeşinin oğlunu alıp, İsmailiye Köyü’nden geçen DSİ’ye ait sulama kanalına götürdü. Oğlu ile yeğenine yüzme öğretmek isteyen İbrahim Deveci, çocukların bellerine bağladığı ipin diğer ucunu da kanal kenarındaki ağaca bağladı. Yüzme çalışması devam ederken çocukların bağlı bulunduğu ip koptu. Çocuklar suda sürüklenmeye başladı. Akıntıya kapılan çocuklarıSudan çıkarmayı başaran İbrahim Deveci, yorgun düşünce akıntıya kapıldı. Suda kaybolan İbrahim Deveci’nin cesedi olay yerinin yaklaşık 300 metre aşağısında bulundu.

Olayla soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.