15 Ağustos 2016'da eklenmiş, 32 views kişi görüntülemiş
Meyveli maske nasıl yapılır?
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Meyveli maske nasıl yapılır?

ELMAELMA.COM– Doğanın mucizesi meyveler cilt sağlığınız için de yardımınıza yetişiyor.

Çilek
 
Bu meyvenin canlandırıcı ve peeling etkisi vardı kuru ciltler için idealdir. Ancak cildi gerici etkisi nedeniyle on dakikadan fazla ciltte tutulmaması önerilir. Dört iri çileği ezerek bir çorba kayığı nemlendirici kremle karıştırın. Bütün yüze ince bir tabaka halinde sürün elmacık kemikleri üzerine daha kalın bir tabaka halinde sürün ve beş dakika bekletin. Ayda iki kez tekrarlamanız yeterlidir.

Limon

Yağlıya yakın normal ve problemli ciltler doğru seçimdir. Portakal maskesi gibi hazırlanır. Ancak yüzde sadece 5 dakika bekletin ve problemler düzelinceye kadar haftada iki kez tekrarlayın.

Portakal

Meyve asidi açısından etkili olan portakal problemli ve yağlıya yakın normal ciltler için tavsiye ediliyor. Portakalı sıkıp suyunu damla damla iki kahve kaşığı nemlendirici kremin içine katın. Maskeyi yüzünüze sürüp 10 dakika bekletin. Haftada iki kez tekrarlayın.

Muz

Zengin içerikli besleyici bir meyve olan muz solgun yıpranmış hassas ve kuru ciltler için ideal bir maske malzemesi. Lekesiz olgun bir muzun yarısını ezerek iki çorba kaşığı nemlendirici kremle karıştırın. Yüzünüze sürün ve 15 dakika bekletin. Haftada bir kez uygulayın.


Elma

Özellikle karma ciltlere öneriliyorHer cilt için meyve maskeleri çünkü yüzün yağlı olmayan 
bölgelerini kurutmuyor. Bir kahve kaşığı Golden elmanın içini iyice ezerek iki kahve kaşığı nemlendirici kremle karıştırın ve 20 dakika yüzünüzde bekletin. Haftada iki kez uygulayın.

Cildiniz için günlük bakım nasıl olmalı? HABER İÇİN TIKLAYIN!

 

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.