Melih Gökçek’e bir şok daha! Kapatıldı

12.11.2017

61 views Kişi Okumuş

0 Yorum

Melih Gökçek’e bir şok daha! Kapatıldı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa eden Melih Gökçek, kendi döneminde başlattığı, “Bölge Başkanlığı” modelini ilk olarak Ankara’nın ilçesi Pursaklar’da hayata geçirmişti.

Gökçek’in bu modelle, bölgedeki ekipleri koordine ettiği söyleniyordu. Gökçek, bu temsilciliğe kendisine yakın meclis üyesi Hamdi Kesgin’i getirmişti. Ankara’nın yeni Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’nın ilk icraatlarından biri de, Pursaklar’daki bu temsilciliği kapatmak oldu.

PURSAKLAR BÖLGE BAŞKANLIĞI NEDEN KAPATILDI

Odatv’nin haberine göre kulislerde konuşulan bilgi şu: Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ile Melih Gökçek arasında gerginlik vardı ve araları açıktı. Bu yüzden, Melih Gökçek buraya Büyükşehir Pursaklar temsilciliği açmış ve Çetin’e adeta alternatif yaratarak otoritesini sarsmıştı. Gökçek, Çetin’in Belediye Başkanlığını tanımayarak, adeta ikinci belediye başkanı atamış gibiydi. Yeni Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna bu temsilciliği kapatarak, Selçuk Çetin’e jest yaptı. Tuna, Gökçek’e de böylece bir mesaj vermiş oldu.

KENDİ SİTESİNDE HALA BAŞKAN

Bu arada Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin sitesinden ismi kaldırılan Melih Gökçek’in, kendi resmi internet sitesinde ise hala, “Ankara mesajlarının” durduğu görülüyor.

İşte Gökçek’in sitesi ve o “mesajlar”:

GÖKÇEK’TEN ODATV MESAJI

Bu arada Melih Gökçek kişisel Twitter adresinden bir anket yaparak, Odatv’nin kendisiyle ilgili bugün neden hiç yapmadığını sordu. Geciktiğimiz için, tüm okuyucularımızdan özür diliyoruz. Gökçek’in de haberimizi keyifle okumasını diliyoruz. 

İlgili Terimler :

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.