28 Temmuz 2016'da eklenmiş, 32 views kişi görüntülemiş
mali-musavirler-atsoyu-ziyaret-etti" alt="Mali Müşavirler ATSO’yu Ziyaret Etti" />
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Mali Müşavirler ATSO’yu Ziyaret Etti

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Antalya Şube Başkanı Emrullah Tayfun Çavdar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’na (ATSO) rikkat ziyaretinde bulundu.
Geçtiğimiz günlerde meydana gelen umumi astronomi kararında göreve mevrut SMMMO Antalya Şubesi’nin acemi Yönetim Kurulu Üyeleri, ATSO Başkanı Davut Çetin’i görüşme etti. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa İssi, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Hüseyin Barut ve Yönetim Kurulu Üyesi Ethem Tayfun Kavukcu’nun da katılmış olduğu toplantıda çapraz ortaklık imkânları değerlendirildi.
ATSO ile SMMMO’nun çapraz ilişkileri çelimli dü STK bulunduğunu dile getiren Başkan Davut Çetin, acemi seçilen SMMMO Antalya Şube Başkanı Emrullah Tayfun Çavdar ve Yönetim Kurulu’nu kutlama kartı etti. STK’larda fariza almanın hasbilik esasıyla yapıldığına ve fedakarlıkla sürdürülmesi müstelzim birlikte yazık olduğuna nazarıitibar çekici Başkan Davut Çetin, bugüne denli dü büyüklenme arasındaki donanımlı işbirliğinin önümüzdeki süreçte de bitmeme etmesinin önemine aksan yaptı.
ATSO’nun ister iş dünyasının bina kuruluşu adına gerekse de fariza tanımından dolayı Mali Müşavirler ile benzeyen emek içinde bulunduğunu kaydeden Başkan Çavdar, “Bir firmanın kuruluşundan kapanışına denli herhangi birlikte etabında meslektaşlarım çalışkan adına fariza yapıyor. ATSO’da meydana getirilen dayanıklı baş döndürücü işlemi de SMMMO üyeleri gerçekleştiriyor. Bu nedenden dolayı ATSO bizim düşüncesince ehemmiyetli birlikte kurum. Karşılıklı işbirliklerinin ve kuma planların acemi devirde de süreceğine inanıyorum” ifadelerini kullandı.

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.