10 Ekim 2012'da eklenmiş, 465 views kişi görüntülemiş
Koray Aydın Gümbür Gümbür Geliyor
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Koray Aydın Gümbür Gümbür Geliyor

Değişim tam yol
MHP genel başkan adayı Koray Aydın, Trakya gezisinin 3. durağı Edirne’de de moral buldu. MHP Edirne teşkilatı Koray Aydın’ı genel başkan gibi karşılayıp bağrına bastı. Koray Aydın’ın öncülük ettiği değişim hareketine serhat şehri Edirne’den de tam destek geldi.

Tam kadro onay
EDİRNE İl Başkanı Mehmet Tolga Akalın, kürsüye kendisi dışındaki diğer 6 Üst Kurul Delegesi’ni de çağırarak Koray Aydın’a tam destek verdiklerini açıkladı. Koray Aydın’ı da aralarına alan Üst Kurul Delegeleri elleriyle bozkurt işareti yaparak alkışlar içinde partilileri selamladı.

Serhat şehri Edirne’den
değişime tam kadro onay
Edirne’nin 7 delegesi de MHP’yi iktidara taşıyacağına inandıkları değişimin mimarı Koray Aydın’la birlikte olduklarını ilan etti
Edirne MHP Genel Başkan adayı Koray Aydın’a tam destek verdi. Şehre 300’ ü aşkın araçlık bir konvoyla gelen Aydın’a partililer MHP İl Başkanlığı önünde davullu, zurnalı bir karşılama yaptı. Aydın, ‘Başbakan Aydın’ sloganları arasında  MHP İl binasına girip teşkilatı ziyaret etti. Ardından 500’den fazla partilinin bulunduğu salona giren Aydın’ı Edirneliler coşkuyla kucakladı. Edirne İl Başkanı Mehmet Tolga Akalın, kürsüye kendisi dışındaki diğer 6 Üst Kurul Delegesi’ni de çağırarak Koray Aydın’a tam destek verdiklerini açıkladı. Koray Aydın ile birlikte Mehmet Tolga Akalın ve diğer delegeler Gürsel Şimşek, Ahmet Kara, Orhan Çakırlı, Ömer Demir, Mehmet Aktaş ve Erdoğan Orman elleriyle Bozkurt işareti yaparak Edirnelileri selamladı.

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.