22 Kasım 2012'da eklenmiş, 354 views kişi görüntülemiş
Kardeş Cinayetine 2 Tutuklama
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Kardeş Cinayetine 2 Tutuklama

Antalya’da geçtiğimiz günlerde asker uğurlama konvoyundaki kavgada 2 kardeşi bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan 5 şüpheliden 2’si tutuklandı.

Antalya‘da geçtiğimiz günlerde asker uğurlama konvoyundaki kavgada 2 kardeşi bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan 5 şüpheliden 2’si tutuklandı.

Olay, önceki gece Varsak Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı üzerindeki Varsak Köprüsü’nde meydana gelmişti. Cihan Karakurt (23) ve kardeşi Cem Karakurt (21), köprü üzerinde T.K. (21), S.N. (21), Y.E. (22), R.K. (22) ve M.K. (23) ile tartışmış, çıkan kavgada Y.E. iki kardeşi kalbinden bıçaklayarak öldürmüştü. Emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden Y.E. ile bıçağı temin ettiği belirtilen S.N. tutuklandı. Diğer 3 şüpheli ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Şüpheliler ifadelerinde, asker uğurlama konvoyunda alkollü oldukları için aracı Cihan Karakurt’un kullanmasını istediklerini belirterek, Cihan Karakurt’un tecrübesi olmadığı gerekçesiyle otomobili kullanmak istememesi üzerine aralarında tartışma çıktığını kaydetti.

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.