28 Temmuz 2017'da eklenmiş, 17 views kişi görüntülemiş
Kamerayı Gören Hırsız Şaşkına Döndü
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Kamerayı Gören Hırsız Şaşkına Döndü

Kamerayı gören hırsız şaşkına döndü
Adana’da girdiği evden 3 cep telefonu çalan hırsız zanlısı apartmandan çıkarken güvenlik kamerasını görünce şaşkına döndü

ADANA – Adana’da girdiği evden 3 cep telefonu çalan hırsızlık zanlısı apartmandan çıkarken güvenlik kamerasını görünce şaşkına döndü.
Edinilen bilgiye göre, olay Seyhan ilçesi Gürselpaşa Mahallesi’nde sabaha karşı meydana geldi. İddiaya göre, Kadir T. bir apartmanda kapıyı zorladığı eve girdi. Evden 3 cep telefonu ve 1 tablet ile 350 lira çalan hırsız, olaydan sonra ses çıkarmamak için ayakkabılarını çıkartarak merdivenlerden aşağıya indi. Tam apartmandan çıkacağı sırada güvenlik kamerasını fark eden zanlı ne yapacağını bilemedi. Şaşkına dönen hırsız çaldığı malzemelerle hızla koşup uzaklaştı. Olay anı ise güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.
Sabah soygunu fark eden ev sahibi Tekin Ö, polisi aradı. İnceleme yapan Hırsızlık Bürosu ekipleri güvenlik kameralarından zanlının kimliğini tespit etti. Aynı suçtan çok sayıda suç kaydı olan Kadir T.’nin görüntülerdeki kişinin kendisi olduğu itiraf etti.
Zanlı işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.