13 Haziran 2017'da eklenmiş, 50 views kişi görüntülemiş
Jandarma Teşkilatının 178. Kuruluş Yıl Dönümü
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Jandarma Teşkilatının 178. Kuruluş Yıl Dönümü

Hatay Valisi Erdal Ata, jandarma teşkilatının 178. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Vali Ata, mesajında, kurulduğu günden bu yana yurdun dört bir yanında, halkın huzur ve güvenliği için fedakarca hizmet eden Jandarma Teşkilatının 178. kuruluş yıl dönümünü gururla kutladıklarını ifade etti.

Kurulduğu günden bu yana, köklü birikimi, tecrübesi ve fedakar mensuplarıyla milletin emniyeti için gece-gündüz demeden cansiparane çalışarak onurlu bir görevi ifa eden jandarma teşkilatının, görev ve sorumluluklarını layıkıyla yerine getirdiğini aktaran Ata, şunları kaydetti:

“Ülkemizin güvenliği hususunda gerektiğinde canını feda etmekten çekinmeyen Jandarmamız, her türlü şart altında gösterdiği yüksek vazife şuuru ile milletimizin gönlünde sonsuza kadar ölümsüz bir yere sahip olacaktır. Jandarma Teşkilatımızın, başarılarla dolu geçmişinin sağladığı değerli tecrübe ve birikimin yanında, teknolojiyi yakından takip eden yetişmiş personeli, yeni güvenlik stratejilerine uygun olarak özgürlük-güvenlik dengesini gözeten anlayışı ile tüm risklerin üstesinden geleceğine olan inancımız tamdır. Bu düşüncelerle, Jandarma Teşkilatının 178. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi de minnet ve şükranla anarken, jandarma teşkilatımızın değerli mensuplarına görevlerinde üstün başarılar diliyorum.”

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.