İYİ Parti seçime giremezse bize fatura kesmesin

19.04.2018

13 views Kişi Okumuş

0 Yorum

İYİ Parti seçime giremezse bize fatura kesmesin

Partisinin genel merkezinde basın açıklaması yapan Ünal'ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:

  • AK Parti siyasetini ve iletişimini her zaman samimiyet üzerine bina etmiştir. Partimizin yetkililerin erken seçim konusunda sarf ettiğimiz sözler samimidir. Ana muhalefetin ifade ettiği gibi 'erken seçim vardı, yokmuş gibi davranıyorduk' gibi bir şey söz konusu değildi. 'Daha önce şöyle demiştiniz, şimdi böyle dediniz' gibi ifadeler kullanılıyor, siz kendinizi eski pozisyonunuza mahkum ederseniz siyaset yapamazsınız. Siyaset hızlı davranmaktır. 
  • Şu anda Sayın Genel Başkanımızın başkanlığında cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi çalışmaları için uyum üst komisyonu çalışmaları başladı. Nihai çalışmalarımızı 19 Nisan'da Sayın Cumhurbaşkanımıza sunacağız demiştik. Sayın Cevdet Yılmaz'ın sunumuyla bu toplantı başladı.
  • (İYİ Parti'nin seçime girmesi için düzenleme yapılacak mı?) ​Biz öncelikle şunun altını kalın çizgiyle çizelim: Biz geçmişte seçimlerden alıkonulmak istenen, genel başkanı yasaklanmış aynı şekilde partisi kapatılmak istenmiş, önü kesilmiş bir gelenekten geliyoruz. Biz her zaman demokrasinin tesisinden yana olduk, bu çerçevede seçime girmek için yasalarla belirlenmiş koşulları taşıyan partilerin 24 Haziran'da seçmende sandıkta seçmenin karşısına çıkmasından yanayız. Kendi eksikliklerini bize fatura etmeye kalkışmasınlar. 

'MÜZİKLERİMİZ DE HAZIR'

  • AK Parti kampanyalar konusunda tam anlamıyla bir ustadır. AK Parti'nin yaptığı işlerden en muhteşemi siyasi kampanyalardır. Hazırlıklıyız, zaten dediğim gibi 7/24 iletişim içerisinde olduğumuz için halkımızla müziklerimiz de hazır. Güçlü bir slogan, müzikler, filmler, medya planlaması bunlar AK Parti'nin hızlı bir şekilde yaptığı süreçler. İnternetin ve sosyal iletişim ağlarının çok güçlü kullanılacağı bir kampanya olacağını daha önce açıklamıştık. 
  • En son yapılan ankette Cumhurbaşkanımızın oyu 55.6 olarak gözüküyor.
  • Mayıs ayının 15'i gibi kampanya süreci başlar gibi görünüyor. Yine büyük mitinglerimiz olacak.
İlgili Terimler :

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.