09 Haziran 2017'da eklenmiş, 29 views kişi görüntülemiş
İngiliz Uyruklu Aisha Hoyle nin Karne Sevinci
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

İngiliz Uyruklu Aisha Hoyle nin Karne Sevinci

ANTALYA’nın Manavgat İlçesi’nde babası İngiliz, annesi Kırgız olan 9 yaşındaki Aisha Hoyle, karne sevincini anne ve babasıyla yaşadı.

Manavgat’ta bulunan Kemer Turgut Şen İlkokulu 4’üncü sınıf öğrencisi Aisha Hoyle, karne sevinci yaşayan öğrenciler arasında yer aldı. Karnesiyle birlikte takdirname belgesini öğretmeni Birsen Öz’den alan Aisha Hoyle, mezun olduğu için çok mutlu olduğunu belirtti. Büyüyünce doktor olmak istediğini söyleyen Aisha, “Derslerim ve geçen 4 yıl çok güzeldi. Özellikle öğretmenlerimle ve bütün arkadaşlarımla beraber” dedi.

Çocuklarının karne sevincini paylaşan Aynora ve Kevin Hoyle çifti de mutluluklarını dile getirdi. Eşiyle 2003 yılında Dubai’de tanışarak evlendiklerini, Türkiye’yi çok sevdikleri için 2005 yılında Side’ye yerleştiklerini söyleyen Aynora Hoyle, Aisha’nın 2008 yılında Manavgat’ta dünyaya geldiğini belirtti. Eşinin sigortacı, kendisinin 9 dilde tercüman olduğunu söyleyen Aynora Hoyle, şimdi ise emekli olup Side’de yaşadıklarını anlattı.

Kızları Aisha’nın mezun olması nedeniyle mutlu olduklarını kaydeden Aynora Hoyle, “Aisha, 4 senedir burada okuduğu için öğretmenlerimize müdürümüze çok teşekkür ederiz” dedi. Kevin Hoyle da öğretmenler ve okul idaresinin çok iyi olduğunu, kendisinin de mutlu olduğunu anlattı. – Antalya

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.