16 Mart 2012'da eklenmiş, 398 views kişi görüntülemiş
Huzurevinde sürpriz doğum günü
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Huzurevinde sürpriz doğum günü

Burdur Belediyesi Berberoğlu Vakfı Huzurevi’nde kalan yaşlılar için doğum günü partisi düzenledi.

Huzurevinde eşi ile birlikte kalan Mehmet Nuri Gül 105 yaşına girdi. Gül, üzerinde 105 yazan doğumgünü pastasını Burdur Valisi Süleyman Tapsız ve Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya ile birlikte kesti. Huzurevinde kalan 97 yaşındaki Zekiye Azizoğlu, 93 yaşındaki Adile Göker ve 92 yaşındaki Fethiye Küçükercan için de doğum günü pastası kesildi. Mehmet Nuri Gül’ün, Burdur’un tarihiolduğunu belirten Vali Süleyman Tapsız, “Mehmet amcamız şu anda Burdur’un en yaşlı kişisidir. Bizzaman zaman Mehmet amcamızın yanına geliyoruz. Hem Mehmet Amca’nın hem de huzurevimizde kalan diğer büyüklerimizin yaş gününü kutluyoruz. Ben kendilerine nice uzun ömürler diliyorum.” dedi.

Mehmet Gül’ü 55 senedir tanıdığını anlatan Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya da şunları söyledi:”Büyüklerimizle bir arada olmaktan mutluyum ve duygu yüklüyüm. Burası adı gibi Huzurevi. Mehmet Amcayı 55 senedir tanıyorum. Bugün doğum gününü kutlayacağımız teyzelerimizi de çok uzun zamandır tanıyorum. Uzun senelere dayanan bir dostluğumuz var. Burada yaşlılarımıza ihtimamla bakılıyor. Burası geniş bir aile.” şeklinde konuştu.

Akkaya, huzurevini yaptıran Berberoğlu ailesi ve Mehmet Berberoğlu’na da şükranlarını sundu.

Daha sonra mahalli sanatçı Halil Er türkülerini Huzurevi sakinleri için söyledi.
Doğum günü partisine Vali Süleyman Tapsız, Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya ve eşi Şevkiye Akkaya ile işadamı Mehmet Cadıl da katıldı.

Cihan Haber Ajansı

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.