Halk pazarındaki kavgada silahlar çekildi.

12.07.2012

496 views Kişi Okumuş

0 Yorum

Halk pazarındaki kavgada silahlar çekildi.

BurdurR7;da aralarında husumet bulunan iki kişinin halk pazarındaki silahlı kavgasında alışveriş yapan 5 kişinin tüfeği saçmalarıyla yaralanması bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

, dün saat 18.00 sıralarında Konak Mahallesi’ndeki halk pazarında meydana geldi. Akraba olan ve aralarında husumet bulunan 40 yaşındaki B. ile Mehmet Ç. pazar yerinde karşılaşınca tartıştı. Tartışmanın ardından evinden ruhsatsız av tüfeğini alan Yılmaz B., Mehmet Ç.’yi kovalamaya başladı. Yılmaz B.’nin, Mehmet Ç.’nin arkasından ateş açması, pazar yerinde dehşet dolu dakikaların yaşanmasına neden oldu. Peş peşe patlayan silah sesleriyle paniğe kapılan insanlar kaçışırken, alışveriş geldikleri pazarda saçmalara hedef olan 20 yaşındaki Ahmet İnce, 32 yaşındaki Aylin Çinkaya, 33 yaşındaki Levent Çinkaya, 40 yaşındaki Ali İhsan Baldede ve Celil Avcı vücutlarının çeşitli yerlerinden yaraladı. Yaralılar, ambulanslarla Burdur Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Olayın ardından kısa sürede yakalanan Yılmaz B. emniyetteki sorgusunun ardından mahkemeye sevk .

Diğer yandan, yaşanan can pazarı olay yerinde bulunan bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, şüpheli Yılmaz B., akrabası Mehmet Ç.’yi tüfekle kovaladığı sırada bir , Bebekarabasıyla kaçıyor. Diğer güvenlik kamerasında ise Ahmet İnce vurulduktan sonra işyerine sığınıyor. -Burdur

İlgili Terimler : , , , , , , ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.