14 Mart 2012'da eklenmiş, 339 views kişi görüntülemiş
Gülen Koleji Satrançta Usta
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Gülen Koleji Satrançta Usta

Hatay’ın İskenderun ilçesinde faaliyet gösteren Gülen Koleji Turkuaz Satranç Takımıİskenderun şampiyonu oldu.

Hatay’ın İskenderun ilçesinde faaliyet gösteren Gülen Koleji Turkuaz Satranç Takımı İskenderunşampiyonu oldu.

Türkiye Satranç Federasyonu küçük ve yıldızlar liginde 10-11 Mart tarihleri arasında düzenlenen satranç turnuvası belediye briç salonunda yapıldı. İskenderun geneli İlköğretim okulları arası satranç turnuvasına küçükler ve yıldızlar olmak üzere 2 kategoride 5 takımla mücadele ettiklerini açıklayan Gülen Koleji Müdürü Mustafa Üsküplü, turnuvaya katılan 34 takım arasında başarılı bir şekilde mücadele ettiklerini söyledi. Müdür Üsküplü, şampiyon öğrencilere telefon, mp4 çalar ve çeşitli hediyelerle ödüllendirerek başarılarından ötürü şampiyonları tebrik etti.

Müdür Üsküplü, “Gülen Koleji olarak yıldızlarda Gülen Koleji Turkuaz, Gülen koleji Mevlana ve Gülen kolejiYunuslar takımları ile turnuvalara katıldık. Küçükler kategorisinde de Gülen Koleji Kardelen ve Gülen Koleji Bayanlar takımları ile turnuvada başarılı bir şekilde yarıştılar” ifadesini kullandı.

İskenderun birincisi olan Gülen koleji Yıldızlar takımının Nisan Ayı içerisinde Antalya’da yapılacak olanTürkiye finallerine katılacağını sözlerine ekleyen Müdür Üsküplü, “Başarılarından dolayı tüm öğrencilerimizi ve onları turnuvaya başarılı bir şekilde hazırlayan satranç hocamız Erol İnce’ye kutluyoruz.” şeklinde konuştu.

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.