06 Şubat 2012'da eklenmiş, 344 views kişi görüntülemiş
GS,Baros’un ipini çekti
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

GS,Baros’un ipini çekti

G.Saray’da bir dev böyle çöktü…

Terim, sürekli olarak kırmızı kart ve sakatlıkla anılan Baros’un ipini çekti. Bir sorun olmadığı sürece Elmander’in yanında artık Necati Ateş forma giyecek. …

Terim’in isteği ile devre arasında Antalyaspor’dan geri alınan Necati Ateş’in sarı-kırmızılı formaya golle dönüş yapması tecrübeli teknik adamın keyfini yerine getirdi. Terim’in Necati’nin dönüşü ile sürekli olarak kırmızı kart ve sakatlıklarla anılan Baros’un ipini tamamen çektiği ifade edildi. Fatih Terim’in, Çek futbolcu ile kırmızı kart gördüğü Antalyaspor maçından bu yana hiç konuşmadığı ve selamlaşmadığı bile ifade edildi. Baros’a oldukça kırgın olan Terim’in sezon başında ve devre arasında Zenit’in teklifini geri çevirdiğine pişman olduğu, sezon sonunda Çek yıldız ile yolların kesin olarak ayrılacağı öğrenildi.

CEZASI KATLANDI
Teknik direktör Terim, Gaziantep maçının ardından bizzat tebrik ettiği Necati’yi sakatlık ya da cezalı duruma düşmemesi halinde Elmander’in yanında kullanmaya devam edecek. Milan Baros’un ise Terim’in gazabından kısa vadede kurtulması zor görünüyor. Antalya maçında kurtarıcı olarak sahaya giren ancak 15 dakika sonra kendini attıran Çek golcüye kesilen 15 bin euro’luk cezanın iki katına çıkarılmasını isteyen kurt hocanın Baros’u cezası bitmesinin ardından da kadroya almayı düşünmediği öğrenildi. Baros’un moralinin bu gelişmelerden dolayı oldukça bozuk olduğu ve Galatasaray’dan ayrılmayı ciddi ciddi düşünmeye başladığı bildirildi.

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.