04 Eylül 2012'da eklenmiş, 296 views kişi görüntülemiş
“Fenerbahçe İçin Heyecanlıyım”
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

“Fenerbahçe İçin Heyecanlıyım”

Fenerbahçe’nin yeni transferi Raul Meireles, Fenerbahçe’ye geldiği için mutlu olduğunu ve Fenerbahçe formasını giyeceği için heyecanlı olduğunu dile getirdi.

Transferi sonrası FB TV’ye konuşan Raul Meireles, sahada konuşmayı seven bir oyuncu olduğunu ve her şeyden önce bir takım oyuncusu olduğunu belirtti.

Fenerbahçe ve Fenerbahçe tarihini herkesin bildiğini, bu nedenle ‘evet’ demenin çok daha kolay olduğunu belirterek, “Fenerbahçe’den teklif geldiği zaman düşünmeden kabul ettim. Çünkü hem Fenerbahçe’yi, hem de Fenerbahçe tarihini biliyordum. Bunu herkesin bildiğini de düşünüyorum. Teklif geldiğinde çok mutlu oldum” açıklamalarında bulundu.

“Fenerbahçe FORMASI GİYECEĞİM İÇİN HEYECANLIYIM”

Meireles ilk izlenimlerini şu şekilde aktardı: “Şu an üzerimde Fenerbahçe forması var ve bu beni heyecanlandırıyor. Bu formayı giyeceğim için heyecanlıyım. Çok mutlu olduğumu da belirtmek isterim.”

“Fenerbahçe VE TARİHİNİ HERKES BİLİYOR”

Fenerbahçe’den teklif geldiğinde çok mutlu olduğunu dile getiren Meireles, “Fenerbahçe’den teklif geldiğini söylediklerinde çok mutlu olmuştum. ve hemen gidebileceğimi söyledim. Çünkü Fenerbahçe, tarihi olan ve herkesçe de tanınan bir Kulüp. Bu nedenle evet demek kolay oldu” dedi.

“ÖNEMLİ OLAN TAKIMIMIN KAZANMASIDIR”

Başarılı orta saha oyuncusu saha içerisinde nasıl bir Raul Meireles olduğunu ise şu sözleriyle anlattı; “Futbol karakterimi en iyi anlatan şey her şeyden önce takım oyucusu olduğumu söylemem olacaktır. Önemli olan takımın kazanmasıdır. Evet, bireysel başarılar da çok önemlidir ama önceliğim her zaman takımımın başarısıdır. Şunun sözünü verebilirim; profesyonelce çalışmak yapacağım en önemli şey olacak.”

“TAKIMDAKİ YERİMİ ALMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM”

Transferi sonrası Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman ile bir konuşma yaptıklarını belirten yıldız oyuncu;

“Hocamız her şeyi anlattı diyebilirim ve her şeyden iyi bir şekilde bahsetti.

Takımdan ve takım arkadaşlarımdan bahsetti. Özellikle taraftarları konuştuk. Onların maçı nasıl yaşadıklarını ve takımlarına nasıl destek olduklarını söyledi. Bunları duyduktan sonra başlamak için çok heyecanlanıyorum” dedi.

“Fenerbahçe’NİN BÜYÜK BİR KULÜP OLMASI GELMEMDE ETKİLİ OLDU”

Fenerbahçe’den teklif geldiğinde ailesiyle de bu bilgiyi paylaştığını dile getiren Portekizli yıldız; “Ailemle konuştum. Eşim futboldan çok anlamaz ama Fenerbahçe’nin büyük bir takım olduğu söyledim. Fenerbahçe’nin; Chelsea ve Liverpool gibi büyük bir kulüp olduğunu dile getirdim. Bu saydıklarım ve anlattıklarımı ardından aile meclisinde karar verip, geldim” diye konuştu.

“Fenerbahçe’Yİ ÇOK İYİ BİLİYORUM”

Liverpool’da oynadığı dönemde takım arkadaşı olan Oyuncumuz Kuyt ile ilgili de bir açıklama yapan Meireles; “Liverpool’da iyi sezon geçirdik. Her şeyden önce Kuyt iyi bir dost. Ben Fenerbahçe’yi gayet iyi biliyorum. Bütün takımla tanışmak için ve bu kulüpte forma giyeceğim için heyecanlıyım” şeklinde konuştu.

“Fenerbahçe İLE DE AYNI BAŞARIYI YAŞAMAK İSTİYORUM”

Geçtiğimiz sezon Chelsea ile Şampiyonlar Ligi kupasını kaldıran Meireles, bu başarı için de; “Harika bir yıldı ve harika bir sezon finali oldu. Şampiyonlar Ligi kupasını kazandığımız an çok güzeldi. Takımın bir parçası olduğum içi mutluydum. Artık bu başarıları Fenerbahçe ile yaşayacağım” açıklamasını yaptı.

“TÜRKİYE LİGİ MÜCADELESİ YÜKSEK BİR STATÜDE”

Kendisine Türkiye Ligi’ni yakından takip etmesiyle ilgili sorulan soruya ise; “Porto’da oynarken Fenerbahçe’ye karşı oynadım. Türkiye Ligi’nde her zaman güçlü takımların olduğunu ve aynı şekilde Türk Milli takımının da güçlü olduğunu biliyorum” şeklince cevap verdi.

“Fenerbahçe İLE KUPALAR KAZANMAK İSTİYORUM”

Hedefinin her zaman başarı ve kupalar kazanmak olduğunu da dile getiren Raul Meireles; “Fenerbahçe forması ile başarılar ve kupalar kazanmak istiyorum. Katıldığımız ve kazanabileceğimiz bütün kupaları kazanmak istiyorum” dedi.

“SAHA İÇİNDE KONUŞMAYI DAHA ÇOK SEVERİM”

Başarılı oyuncu; çok fazla konuşmayı sevmeyişinden tutun da, futbol dışındaki hayatını, forma numarasını, adeta kendisiyle özdeşleşen dövmelerini ve İstanbul ile ilgili düşüncelerini ise şu şekilde anlattı: “Ben sahada konuşmayı daha çok seviyorum. O zaman başarının geldiğine inanıyorum. Futbol dışında neler yaptığımı konuşacak olursak, ailemle vakit geçiriyorum. 7 yaşındaki kızım ve eşim benim her şeyim. Forma numarası olarak da 14’ü tercih ettim, çünkü kızımın doğum günü 14, sebebi bu. Saha içinde bana şans getirdiğine inandığım bir şey olmadı. Sadece ailemin yanımda olduğunu bilmek beni yeterince mutlu ediyor. Dövmelerimle ilgili de konuşmam gerekirse, tutkum diyebilirim. Annem, babam, eşim, kızım yani bana güzel şeyler ifade eden şeyleri vücuduma dövme yaptırdım. İstanbul’la ilgili de bir şeyler söylemem gerekirse; Türkiye de oynayan arkadaşlarım var. Özellikle de Kuyt, İstanbul’un çok güzel bir şehir olduğunu söyledi. Ben de heyecanlıyım.”

“TARAFTARIMIZA ÇOK ÇALIŞACAĞIMIN SÖZÜNÜ VERİYORUM”

Sözlerine Fenerbahçe taraftarına gönderdiği mesajla son veren Raul Meireles; “Elimden geleni, hatta fazlasını yapacağım için söz veriyorum. Çok çalışacağım için söz veriyorum. Fenerbahçe’de geçireceğim zamanın en iyi şekilde geçmesini istiyorum” dedi.

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.