20 Şubat 2012'da eklenmiş, 321 views kişi görüntülemiş
Evinizi Romantikleştirin
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Evinizi Romantikleştirin

Bir erkeği romantizmin doruklarına çıkartmak için illa seksi bir elbise giymeniz, şık bir restorantta yemek yemeniz, türlü taklalar atmanız gerekmez. Onu evinizde ağırlamayı teklif etmeniz ve küçük bazı detayların üstünde durmanız çok romantik bir gece geçirmenizi sağlayacaktır. Alışık olduğunun dışında bir atmosfer ile karşılaştığında adeta büyülenecek.

Işıkları Kapatın

Loş bir ortam zaten başlıbaşına romatizm demektir. Mum ışığında herşey daha farklı bir havaya bürünür sanki. Sakin hareketleriniz ile ortamın loş görüntüsüne uyum sağlayabilirsiniz. Kapıdan içeri girdiği anda ortamdaki romantikliğin farkına varacak ve daha o dakikada kalbi hızlı atmaya başlayacak bile. Kokusu çok hafif olan bir tütsü yakabilirsiniz, baharat ve çiçek kokularının afrodizyak etkisi olduğunu aklınızda bulundurmalısınız.

Yastıkları Kullanın

Koltukta yanyana oturmaktansa yere koyulmuş büyük yastıkların veya yerde oturmaya uygun hale getirilmiş yumuşak bir malzemenin üzerinde uzanmak sizi yakınlaştıracaktır. Olabildiğince rahat oturmanızı sağlayacak olduğundan uykuya orada dalmanız bile mümkün olabilir.

Şık Bir Sofra Kurun

Uzun zamandır büfede büyük bir aile yemeğini bekleyen şık tabak, bardak ve çatal-bıçaklarınız mı var ? Şimdi onları kullanmanın tam zamanı. Bundan daha önemli bir akşam yemeği olabilir mi ? Özenle hazırlanmış bir sofra ve hafif, lezzetli yemekler bir erkeğin başını döndürmenin en iyi yollarından.

Elektroniklere Elveda

Gün içinde kullanmaktan kendinizi alamadığınız cep telefonunuz, bilgisayarınızı ortadan kaldırın ve sessiz hale getirin. Radyo, televizyon gibi konsantrasyonunuzu bozacak gürültücü aletleride kapatın. Sessizliğin keyfine varın ve biraz mola verip birbirinizi hisssetmek fırsatını kaçırmayın. Sevdiğiniz adam ile yalnız ve sessiz kalmanın ilişkinize ne çok katkı sı olduğunu hemen fark edeceksiniz.

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.