16 Mart 2012'da eklenmiş, 373 views kişi görüntülemiş
Dursun Ali Erzincanlı Antalya’da
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Dursun Ali Erzincanlı Antalya’da

Antalya’nın Elmalı ilçesinde düzenlenen ‘En Sevgiliye Bir Gül Şiir Dinletisi’nde Dursun Ali Erzincanlı okuduğu şiirlerle katılımcılara keyifli dakikalar yaşattı.

Elmalı Belediye Başkanı Hüseyin Altıntaş, Elmalı Sanayici ve İşadamları Derneği (ESİAD) ve Güneş ÖğrenciYurdu’nun organize ettiği şiir dinletisinde Dursun Ali Erzincanlı’yı dinleyen vatanaşlar zaman zaman duygulu anlar yaşadı. Yaklaşık iki saat süren programda Erzincanlı, programda sevilen eserlerini, Peygamber Efendimiz’in (S.A.V.) doğduğu günden vefatına kadarki sevinçlerini, hüzünlerini anlattı. Yapılan programda Erzincanlı, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) ile eşleri Hz. Aişe validemiz arasında geçen on bir kadının hikayesinin anlatıldığı şiir tarzındaki anlatımıyla solunu dolduranlara aile içi sorunları nasıl aşacaklarını aktardı.

Programın ardından Belediye Başkanı Altıntaş Dursun Ali Erzincanlı’ya plaket ve çiçek takdim etti. Ayrıca YuvaBelediye Başkanı Hüseyin Şahin’de organizasyonu gerçekleştiren Elmalı Sanayici ve İşadamları Derneği (ESİAD) adına etkinliğe katılan Körfez Dershaneleri Müdürü Muzaffer Ay’a ve Güneş Öğrenci Yurdu Müdürü Mehmet Gökçe’ye plaket ve çiçek takdim etti.

Cihan Haber Ajansı

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.