19 Nisan 2018'da eklenmiş, 22 views kişi görüntülemiş
Diz Kapağı Kaldırma  Da Kampanya
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Diz Kapağı Kaldırma Da Kampanya

30 yıldan daha uzun süredir binlerce kadın tarafından beğenilen ve FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından  onaylı olan LPG Endermologie®  , istediğiniz her bölgede; dolaşım hareketini arttırmak, inatçı yağ salımını aktive etmek, selülitli bölgeleri düzgünleştirmek ve cildi uzun süreli şekillendirmek için dokuları nazikçe hareket geçiren doğal ve keyifli bir tekniktir.

Yaşlanma Belirtileri sadece boyun ve el ‘de dikkat çekmiyor. Artık diz kapakları da yaş aldıkça kırıştığı ve sarktığı için tıpkı boyun ve el için yapılması gerekenler diz için de yapılmalı… Ama nedense bu konu biraz göz ardı ediliyor gibi…

Diz kapağındaki yaşlılık belirtileri sebebiyle kısa etek giymeye cesareti olmayan kadınlar için, LPG Endermologie®  diz bölgesine özel bir bakım uygulaması geliştirdi. Zamanla, kolajen, elastin ve hyaluronik asitin “gençlik hücreleri (fibroblastlar) tarafından üretimi düşer ve cildin sarkmasına neden olur. LPG Endermologie®  Express bakımları ile sadece 15 dakikalık bir bakım seansı ile diz bölgesinde gözle görülür bir değişim sağlanır. 

Bu bakım protokolü bölgedeki yağ tabakasını çözer, kan dolaşımını hızlandırır, deri kıvrımlarını yeniden şekillendirir ve cilt dokusunda sıkılaşma sağlar. Bu özel bakım,  sıkılaşma ve toparlama ile birlikte lifting etkisi yaparak diz kapağı bölgesindeki sarkmış dokuyu yok eder. LPG Endermologie, kabin bakımlarının yanısıra ev bakımına yönelik kozmetik çözümler sunan profesyonel ürünleri ile size evinizde de eşlik eder.

İlk 5 dakikada diz bölgesinde yağ yakımı başlar

İkinci 5 dakikada deri kıvrımları yeniden şekillenmeye başlar

Son 5 dakikada ise cilt dokusu yeni formunu almaya başlar 

Sonuç ; daha sıkı ve yeniden şekillenmiş dizler


İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.