20 Ağustos 2017'da eklenmiş, 22 views kişi görüntülemiş
Cinnet Getiren Kadın Elindeki İki Bıçakla Kendini …
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Cinnet Getiren Kadın Elindeki İki Bıçakla Kendini …

Cinnet getiren kadın elindeki iki bıçakla kendini eve kilitledi… Özel harekat devreye girdi
10 yaşındaki oğlunun sokağa çıkıp ‘yardım edin annem kendini bıçaklıyor’ diye bağırması polisi ve özel harekatı alarma geçirdi
Eve giren polis, biber gazıyla kadını etkisiz hale getirdi

ANTALYA – Antalya’da psikolojik sorunları olduğu iddia edilen kadın, kendisini mutfağa kilitleyerek, bıçaklamak istedi. İkna edilemeyen kadın, biber gazıyla etkisiz hale getirilirken, Özel Harekat ekipleri de evin önünde hazır bekletildi.
Olay, Konyaaltı ilçesi Toros Mahallesi 825. Sokaktaki 4 katlı bir apartmanın giriş katında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, eşinden ayrı tek çocuğuyla birlikte yaşadığı öğrenilen Sevil isimli kadın, öğle saatlerinde sinir krizi geçirerek kendini mutfağa kitledi. 10 yaşındaki oğlunun ‘kapıyı aç’ seslenişine cevap vermeyen kadın, ‘Gidin buradan, kendimi öldüreceğim’ diye bağırmaya başladı. Bunun üzerine kadının oğlu sokağa çıkarak, ‘Yardım edin! Annem kendini bıçaklıyor’ diye bağırmaya başladı. Durumu öğrenen komşuların haber vermesi üzerine olay yerine ambulans, polis ve özel hareket ekipleri sevk edildi.
Bayıltıcı spreyle etkisiz hale getirildi
Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri eve girerek önce mutfağın kapısından kadını ikna etmeye çalıştı. Elindeki bıçakla kendisini öldürmek istediğini söyleyen kadına polis, mutfağından penceresinden ikna etmeye çalıştı. Polise, ‘Sizi de öldürürüm kendimi de öldürürüm’ cevabı veren kadının feryatlarını ise apartmandaki komşuları korku içerisinde izledi. Polisin takviye ekip istemesinin ardından olay yerine gelen diğer ekipler, biber gazıyla kadına müdahale etmek için eve girdi. Kapıyı açan bir polis memuru kadına spreyle müdahalede bulunurken, diğer polis memuru ise kadının ellerindeki 2 bıçağı alarak etkisiz hale getirdi. Sağlık ekiplerinin de müdahale ettiği kadının spreyin etkisiyle ambulansa konulurken bu kez ‘imdat ambulans’ diye bağırdığı gözlendi.
Kadın, Ambulansla Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.