14 Mart 2012'da eklenmiş, 284 views kişi görüntülemiş
Carvalhal’dan Quaresma açıklaması
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Carvalhal’dan Quaresma açıklaması

Beşiktaş Teknik Direktörü Carlos Carvalhal, siyah-beyazlı takımda kadro dışı bırakılan Ricardo Quaresma hakkında bir açıklama yaptı.

Carvalhal, siyah-beyazlı kulübün internet sitesindeki açıklamasında, konuyla ilgili medyada yer alan haberler üzerine bir açıklama yapma gereği duyduğunu ifade etti.

Portekizli teknik adam, “Ricardo Quaresma, yaptığı ciddi bir disiplinsizliğin karşılığında benim tarafımdan Orduspor maçı kadrosuna alınmamıştır Bu olaydan sonra basında çıkan haberlerde kulüpten ayrılmak istediğim yazılmıştır. Ancak bu yazılanlar tamamen gerçek dışıdır. Quaresma çok önemli bir oyuncu fakat benim de takım organizasyonunu ve disiplinini sağlama görevim aşikârdır. Ben de en fanatik Beşiktaş taraftarı gibi içinde kazanma arzusu olan birisiyim. Benim sözlüğümde ‘bir daha asla’ gibi bir kavram bulunmamaktadır. Şu an önemli olan, Atletico Madrid ile oynayacağımız karşılaşmayı kazanmak ve Beşiktaş’ı Avrupa’nın en önemli ekiplerinin yanına getirerek tarihe geçmektir. Bu nedenle perşembe günü oynayacağımız bu önemli karşılaşmada herkesi ihtiyacımız olan sinerjiyi oluşturmak için Fi-Yapı İnönü Stadı’na davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.