26 Ekim 2016'da eklenmiş, 39 views kişi görüntülemiş
Caner’in yerine kim alınacak işte o isim
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Caner’in yerine kim alınacak işte o isim

Tweet Yorum Yap

Beşiktaş’ ta Gökhan Töre’nin transferi kaçınılmaz oldu. Siyah-Beyazlı takımın sezonun geri kalanında sadece Adriano ile devam etmesi zor göründüğünden yönetim Gökhan Töre’yi Ocak’ta bitirmek için tüm şartları zorlayacak.

ADRİANO BEKE ÇEKİLECEK

Yönetim Adriano ile sol bek problemini geçici olarak çözecek olan Şenol Güneş’in transfer isteğine göre hareket edecek ve devre arasında adımlarını atacak.

Daha önceki mücadelelerde sol açık pozisyonunda değerlendirilen Adriano’nun sol beke geçmesiyle sol açık pozisyonunda yaşanan açığın, sezon başında İngiliz kulübü West Ham’a kiralanan ancak bekleneni veremeyen Gökhan Töre ile telafi edilmesi hedefleniyor.

DEVRE ARASINDA GELİYOR

Sezon sonunu beklemek istemeyen Gökhan’ın devre arasında Beşiktaş’a dönmek istediği ve bunun için yönetime talepte bulunduğu öğrenildi.

Gökhan’ın transferi gerçekleşmemesi durumunda ise Adriano’nun alternatifi Tosic olacak. Fakat Tosic’in defansın göbeğinde Marcelo ile birlikte müthiş başaralı bir performans sergilemesi nedeniyle Şenol Güneş’in bu ikiliyi bozmayı düşünmediği, Beck’i defansın solunda oynatmayı planladığı ifade edildi.

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.