29 Ağustos 2016'da eklenmiş, 47 views kişi görüntülemiş
Bursaspor’un Teknik adamı Hamza Hamzaoğlu İstemiyorlarsa giderim
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Bursaspor’un Teknik adamı Hamza Hamzaoğlu İstemiyorlarsa giderim

Bursaspor’un Spor Toto Süper Lig’in 2. haftasında kendi evinde Başakşehir’e 2-0 yenilmesinin ardından Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, çarpıcı açıklamalar yaptı.

Hamzaoğlu, karşılaşma sıasında Bursaspor taraftarı tarafından protesto edilmesi üzerine basın toplantısında konuyla ilgili konuştu.

İSTEMİYORLARSA GİDERİM

Hamzaoğlu, “Zarar verdiğimizi anladığımız gün durmayız. İstemiyorlarsa yapacak bir şey yok. Eğeriz başımızı öne bugüne kadar verdikleri destek için de teşekkür ederiz.” dedi.

OYUNCULAR İÇİN ÇOK ÜZÜLDÜM

Futbolun sabır işi olduğunu söyleyen Hamzaoğlu, şöyle devam etti:

“Şunu çok net söyleyeyim, ben bu kulübe eziyet ettirmeye gelmedim. Buraya gelirken bazı riskler aldım. Bursaspor başarısız olursa ben nereye gideceğim? Benim de kariyerim etkilenecek. Bu riskleri Bursaspor için alıyoruz. Başkanımız ve yönetim kurulumuz çok çalışıyor. Daha önce de söyledik. Bu takımın beraber oynamaya ihtiyacı var. Ben üzüldüm oyuncular için. Keşke böyle şeyler yaşamasaydık. Zarar verdiğimizi anladığımız gün durmayız. İstemiyorlarsa yapacak bir şey yok. Eğeriz başımızı öne bugüne kadar verdikleri destek için de teşekkür ederiz. Takımda Sivok, Deniz, Emre yok. İsmail, Ertuğrul iyi savaştı. Futbolcu hata yapacak. Oyuncular üzgünler. Soyunma odasına girdim sanki lig bitti ve biz küme düştük. Yine ayağa kalkacağız. Ben inanıyorum taraftarımız da bizi destekleyecek.”

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.