25 Ağustos 2016'da eklenmiş, 35 views kişi görüntülemiş
Beşiktaş’ta lüks cip çapraz ateşe tutuldu
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Beşiktaş’ta lüks cip çapraz ateşe tutuldu

Beşiktaş’ta bir otelden çıkan Azerbaycan plakalı lüks cipe çapraz ateşle silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda Azeri işadamı yaralanırken, şoförü kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Saldırganlar ucuna susturucu takılmış uzun namlulu tüfek ve silahı olay yerinde bırakarak kaçtılar.

Olay, saat 00.30 sıralarında Beşiktaş Cihannüma Mahallesi Saray Caddesi üzerinde meydana geldi. Otelden çıkan lüks cip 10 metre ileride pusu kuran kişilerin silahlı salırısına uğradı. Uçlarına susturucu takılmış uzun namlulu tüfek ve bir silahla çapraz ateşe tutulan cipe çok sayıda mermi isabet etti.

SİLAHLARI OLAY YERİNDE BIRAKTILAR

Aracın içinde bulunan Azeri işadamı Ravşan Aliyev ve ismi öğrenilemeyen şoförü ağır yaralı olarak ambulansla hastaneye kaldırıldı. Saldırganlar kullandıkları silahları olay yerinde bırakarak yaya olarak kaçtı. Olaydan sonra bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Zırhlı bir polis aracı çevrede güvenlik önlemi aldı. Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı inceleme sonucu olay yerinde çok sayıda boş kovan bulundu. Olayın gerçekleştiği yerin yakınında bulunan bir araç da polis tarafından incelemeye alındı. Florance Nightingale Hastanesi’ne kaldırılan şoför hayatını kaybetti. Yaralı işadamı Ravşan Aliyev’in ise Şişli Etfal Hastanesi’ne kaldırıldı.

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.