20 Ağustos 2017'da eklenmiş, 29 views kişi görüntülemiş
Başkan Sülük den Gözaltılar Sonrası Açıklama
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Başkan Sülük den Gözaltılar Sonrası Açıklama

Antalya’da 4 Haziran tarihinde oynanan Göztepe-Eskişehirspor maçında çıkan olaylardan dolayı gözaltına alınan 28 taraftarla ilgili Efeler Tribün Lideri Muharrem Sülük yazılı bir açıklama yaptı.

Göztepe ile Eskişehirspor arasında Antalya’da oynanan maçta oyun bir çok kez durmuştu. Olaylı maçın ardından Eskişehir’den 28 taraftar gözaltına alınarak Antalya’ya götürüldü. Durumun değerlendirmesini yapan Eskişehirspor Efeler Grubu Kurucusu ve Lideri Muharrem Sülük, Eskişehir’in sessiz kalmamasını gerektiğini belirtti. Başkan Sülük, açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi:

“Taraftarlarımız ile ilgili durum son derece ciddi. Mesut Şimşek dışında onlarla Antalya’da ilgilenecek kimse olmadı. Kimseden ses çıkmaması, Eskişehir Barosu ya da avukatlarından duruma müdahil olan olmaması da üzücü. İzmir Göztepe için el ele, yürek yüreğe olmuşken, biz orada kimse yokmuş gibi davranıp hatta gözaltına alınanlara bu durum revaymış gibi davranıyoruz. İnşallah güzel gelişmelerin duyumunu alırız, inşallah Türkiye’nin en demokratik ve milliyetçi tribünlerine bunu reva görenler layığını bulur. Lütfen sessiz kalmayın. Tribün terörle alakası olmayan arma uğruna peşinden koştuğumuz sevdamızdır.” – ESKİŞEHİR

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.