17 Kasım 2012'da eklenmiş, 198 views kişi görüntülemiş
Antep İşadamlarından Irak Başkonsolosu’na Ziyaret
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Antep İşadamlarından Irak Başkonsolosu’na Ziyaret

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri Irak’ın Gaziantep Başkonsolosu Sabah S. Debbağh’ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Irak’ın Gaziantep’in ihracat yaptığı ülkeler arasında 1’inci sırada olduğunu belirtti.

Irakla ticari ve ekonomik ilişkilerin daha fazla artmasını temenni ettiklerini dile getiren Konukoğlu, bunun için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti. Suriye’de yaşananlara da değinen GSO Başkanı Konukoğlu, “Bölgenin biran önce huzura ve güvene kavuşmasını diliyoruz. İnşallah eskisi gibi barış ve kardeşlik hakim olur” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren, Başkonsolos Sabah S. Debbağh ise Gaziantep’te olmaktan dolayı oldukça mutlu olduklarını söyledi. Gaziantepli iş adamlarını Irak’la ticaret yapmaya davet eden Debbağh, Irak Konsolosluğu olarak Gaziantepli iş adamlarını her zaman desteklemeye hazır olduklarını vurguladı.

Konuşmaların ardından Başkonsolos Debbağh, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu’na ziyaret anısına bir tablo hediye etti. – GAZİANTEP

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.