28 Eylül 2012'da eklenmiş, 355 views kişi görüntülemiş
AKP Delegeleri Barzaniyi Alkışlayacak mı?
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

AKP Delegeleri Barzaniyi Alkışlayacak mı?

AKP Büyük Kongresini hafta sonu yapacak.Kongreye davet edilen İsim Mesut Barzani…

Mesut Barzani Yıllardır Kendi Kukla Yönetimindeki kuzey Irakta PKK Teröristlerini beslemekte,kollamakta ve hatta siyasi ve ekonomik olarak desteklemektedir.

Suriye’den Pkk nın kolu olan PYD teröristlerini kendi kampına alıp eğittikten sonra Kuzey Suriye’de ortaya çıkan Yönetim boşluğundan faydalanıp buraya Suriye Kürdistanını Kurmaları için göndermiştir.Şu an fiili olarak bu bölgede Suriye Kürdistanını kurmuştur.

Mesut Barzani Sürekli Olarak Bağımsız bir devlet İçin Kürt milliyetçiliğini kışkırtmış,sürekli Kürt gurupları bu bağımsızlık hedefi için Birleşmeye çağıran demeçler vermiştir.ABD den aldığı destek ile Türkiye’ye bir çok kez tehditler savurmuştur.Kuzey Irakta Askerimizin Başına Çuval Geçirilmesi olayında da rol oynamış kişidir.

Her Gün Onlarca Şehit neden veriliyor.? PKK nın Mesut Barzani ile Aynı Hedefi olan Bağımsız Kürdistanın Kurulmaması için değilmi.Türk Milleti Bu savaşı neden veriyor.?PKK nın ayrlıkçı ,bölücü faaliyetleri için değilmi.? Bu şehitler hangi silah,mayın ve bombalarla katlediliyor.Kimden ve nasıl hangi yollarla Türkiye topraklarına getiriliyor.Kuzay Iraktan,Yani Mesut Barzanin Memleketinden Gelmiyormu bu silahlar ve Teröristler.

Akp Üyeleri ve Delegeleri,İL Başkanları,İlçe Örgütleri ve Tüm Teşkilatı tüm bunlara rağmen Mesut Barzaniyi Nasıl Kabul ediyor.Mesut Barzani Salona Girdiğinde Alkışlanacak,öpülüp koklanacak mı.?

Ak Partililer bunu nasıl hazım edecek .İçlerinden birileri çıkıp Mesut Barzaniye bu şehitler ile ilgili bir soru soracak mı?

Tepkisini ortaya koyacak delikanlı adamlar yokmu bu partide.Hani bu parti Türkiyenin partisi idi,Türkiyenin ayrılıkçı kürtlerle savaşı devam ederken; ayrılıkçılığı körükleyen Barzani,şehit kanlarında doğrudan veya dolaylı da olsa parmağı olan,PKK ile aynı hedefte birleşen bu adamın AKP kongresinde ne işi var diyecek adam yokmu.?

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.