epimedyum macun

AK Partili Tamer’den FETÖ lideri Gülen’le çekilen fotoğrafına açıklama: Yıl 2012, daha ortada hiçbir şey yok

11.02.2020

60 views Kişi Okumuş

0 Yorum

AK Partili Tamer’den FETÖ lideri Gülen’le çekilen fotoğrafına açıklama: Yıl 2012, daha ortada hiçbir şey yok

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun, FETÖ'nün siyasi ayağına ilişkin bugün TBMM'de yapacağı açıklama öncesi, Pensilvanya'da Fethullah Gülen'i ziyaret eden 1 AK Parti Milletvekili ilgili tartışma yeniden gündeme geldi.

Sözcü'den Ali Ekber Ertürk'ün haberine göre, 201 yılında ABD'de terör örgütü lideri Gülen'i ziyaret eden 12 partiliden biri olan Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Kayseri'de katıldığı bir TV kanalında "Bizi Meclis Amerika'daki Türk günlerine gönderdi" dedi. Bu konu daha önce de tartışma konusu olmuş, milletvekilleri ABD'deki Türk günü etkinlikleri ve yürüyüşüne katılmak için TBMM tarafından görevlendirilmişti. Ancak milletvekilleri bu programdan sonra ayrı bir program yaparak Pensilvanya'ya geçip, Fetullah Gülen görüşmüşlerdi.

Tamer ayrıca, "Yıl 201 daha ortada hiçbir şey yok" dedi ve Gülen görüşmeye giden vekilleri anımsatarak "Bayram Özçelik halen milletvekili Vedat Demiröz, Genel Başkan Osman Ören milletvekili. İlknur İnceöz şu anda milletvekili ve bu konudan sonra grup başkanvekilliği yaptı. 1 Nisan 2012'de ne FETÖ var ne olaylar var ne 17- var. Bizi Meclis, Amerika'daki Türk günlerine gönderdi" diye konuştu.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.