12 Ekim 2016'da eklenmiş, 41 views kişi görüntülemiş
Ailesinden 8 kişinin öldürüldüğü evde intihar etti
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Ailesinden 8 kişinin öldürüldüğü evde intihar etti

Adana’da 2 Haziran 2009’da miras anlaşmazlığı nedeniyle yüzünden Murat Yüksel (44), ablası hemşire Nalan Yüksel (40), babası İbrahim Yüksel (64), annesi Günay Yüksel (62) , yeğenleri; 6 yaşındaki Vedat Yüksel, 17 yaşındaki Halil İbrahim Kopar, 19 yaşındaki Arif Kopar, kardeşinin eşi 29 yaşındaki Ela Gül Yüksel ve kardeşi 33 yaşındaki Ali Yüksel’i öldürdü.

SALDIRI SIRASINDA TEDAVİ GÖREN KADIN KATLİAMDAN KURTULMUŞTU

Murat Yüksel’e, 8 kez ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası verilirken saldırı sırasında ruh sağlığı hastanesinde tedavi gören Handan Yüksel, katliamdan kurtuldu.

AİLESİNİ KAYBETTİĞİ EVİN BALKONUNDAN ATLADI

Ailesinin neredeyse tamamını kaybettiği eve gelen Handan Yüksel, 11’nci katın balkonuna çıkarak bir süre etrafı izledi, ardından kendini boşluğa bıraktı. Beton zemine büyük bir gürültü ile düşen Yüksel ağır yaralandı. İhbar üzerine sevk edilen sağlık ekiplerinin müdahale ettiği genç kadın kurtarılamadı.

PSİKOLOJİK SORUNLARI NEDENİYLE YALNIZ YAŞIYORDU

Psikolojik sorunları nedeniyle komşuları ile görüşmeyen ve uzun zamandan bu yana yalnız yaşayan Handan Yüksel’in en son sabah ekmek almak için dışarı çıktığı kaydedildi. Olay Yeri İnceleme Şubesi ve uzman ekiplerin yaptığı incelemenin ardından Yüksel’in cenazesi otopsi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.