20 Temmuz 2012'da eklenmiş, 672 views kişi görüntülemiş
Afet Ilgaz “BOP Ortadoğuya Barış Getirdimi?”
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Afet Ilgaz “BOP Ortadoğuya Barış Getirdimi?”

BOP, Ortadoğu’ya barış getirdi mi?

Tayyip Bey nağmeli bir sesle “Biz Büyük Ortadoğu Projesi’nin eş başkanıyız” dedikten sonra, “Bu ne demektir” diye sorup, kendisi cevabını veriyor: “Bu, Ortadoğu’ya barış getirmektir.”
Ortadoğu’ya gelen barışı görüyoruz. En son haber Maliki’nin resti, “Sınırlarımızı ihlal edemezsiniz.” Peki, bu ne demek, “Kandil’i vuramazsınız.” Şu hale bakın! Çepeçevre bütün komşularımızı kendimize düşman ettik. Çünkü onların barışını ihlal ettik. Suriye’de işbirlikçilerin saldırıları durmuyor. En son Esat’ın yakınlarını ve önemli siyasileri öldürdüler. Hem de Başbakan Rusya’da Putin’le görüşürken. Ne amansız bir mücadele içindeler! Başbakan’a nasıl da gözdağı veriyorlar!

***

Yunanistan’da işgal edilen üç adamız için çıt yok. Çiller’in gösterdiği şecaati bile gösteremediler. Bayrağımızı Kardak adasına çekmiş ve, “Bu bayrak inmez” demişti. Ortadoğu’ya Başbakanımızın beklediği barış gelmediği gibi, gelen, iç ve dış savaş oldu. Dış savaş örtülü devam ediyor.
Türkiye bu durumdayken içerdekilerin koltuk sevdasına bakın! O parti bu parti ile birleşiyormuş, falanca Çankaya’ya çıkacakmış, filanca Çankaya’dan inecekmiş, şu partiye de teklif götürülebilirmiş…
Bütün bu cambazlıkların Türk siyasetine hiçbir faydası olmayacağı gibi dünya siyasetini emperyalistler lehine değiştirmekten başka bir sonucu yok. Ama tarih bu işin böyle devam etmeyeceğini söylüyor.

Afet Ilgaz

Kaynak: http://www.yg.yenicaggazetesi.com.tr/yazargoster.php?haber=23439

BOP Projesini Meşru ve Şirin Göstererek,aslında Recep Tayip Erdoğan,Müslumanların Yıllardır ortadoğuda varolma savaşlarını,dinlerini haçlılara karşı savunma çabalarını tamamen öldürmüştür.Gayri meşru ve haksız saymıştır.İsraille verilen mucadele dahil tüm islam ve türk aleminin mucadelesi kötüdür,ancak Avrupa ve batının çabası haktır veya daha doğrudur manasına gelmektedir.

İslamı ve müslümanlığı yayma,yaşatma ve geliştirme iddiasındaki bir parti ve hükümeti için ESEF verici bir çelişkidir.

Yıllardır müslümanların katledilmesini,zülüm görmesini, manşetlerine ve yazılarına konu alan saygıdeğer mütedeyyin basın ve Aydınları bu yanlış politikanın farkında değillermi,yoksa yıllardır savundukları değerlermi değişti.

Yada Batı ve Abd mi musluman oldu da hakkı ve yuce dinimizin değerlerini mi kabul ettiler de biz bilmiyoruz.?

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.