Adana daki Silahlı Saldırı

12.11.2017

30 views Kişi Okumuş

0 Yorum

Adana daki Silahlı Saldırı

’da eski eşini ağır yaralayan ve kadının erkek arkadaşı olduğu ileri sürülen kişiyi öldüren zanlı için boşanma işlemlerinin ardından mahkeme kararıyla eski eşine yaklaşmama kararı verildiği bildirildi.

Merkez Çukurova ilçesi, Süleyman Demirel Bulvarı’nda dün, eski eşi L.D’yi yaralayan (34), erkek arkadaşı olduğu iddia edilen V.D’yi ise silahla öldüren zanlı N.M.D’nin Cinayet Büro Amirliğindeki işlemleri sürüyor.

L.D’ye şiddet uyguladığı öne sürülen zanlı hakkında, boşanma işlemlerinin ardından mahkeme kararıyla eski eşine yaklaşmama kararı verildiği belirtildi.

Zanlının Süleyman Demirel Bulvarı’ndaki otobüs duraklarına geldiği sırada eski eşi L.D ile V.D’yi tesadüfen görmesinin ardından olayı gerçekleştirdiği ileri sürüldü.

Öte yandan hayatını kaybeden V.D’nin Adana Adli Tıp Kurumu morgundaki otopsisinin devam ettiği, işlemlerinin tamamlanmasının ardından cenazenin yakınlarına teslim edileceği kaydedildi.

Adana’da dün eski eşini ağır yaralayan bir kişi, kadının erkek arkadaşı olduğu ileri sürülen yanındaki kişiyi de öldürdü. Kaçmaya çalışan zanlı ise trafik polisi tarafından yakalanmıştı.

İlgili Terimler : ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.