02 Ağustos 2017'da eklenmiş, 17 views kişi görüntülemiş
6 Bin Lira Kaporayı Alamayan Kadın Bayıldı
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

6 Bin Lira Kaporayı Alamayan Kadın Bayıldı

6 bin lira kaporayı alamayan kadın bayıldı
Adana’da ev kiralamak için 6 bin lira kapora veren kadın, evi kiralamaktan vazgeçtikten sonra parasını alamayınca sinir krizi geçirdi
Genç kadın olay yerine çağrılan ambulans ile götürülürken “paramı aldılar” diye isyan etti

ADANA – Adana’da ev kiralamak için 6 bin lira kapora veren kadın, evi kiralamaktan vazgeçtikten sonra parasını alamayınca sinir krizi geçirdi.
Edinilen bilgiye göre, olay Çukurova ilçesine bağlı Huzurevleri Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, İlkem Ay Çınar emlakçı ile bir yıllığına ev kiralamak için anlaştı. Çınar, emlakçıya 6 bin lira kapora verdi. Çınar bir süre sonra evi kiralamaktan vazgeçip verdiği parayı istedi. Ancak emlakçı Çınar’ın kaporasını vermedi. Bir kaç kez daha istediği parasını alamayan Çınar, emlakçıya gitmeye karar verdi. Çınar, yüz yüze görüşmede de kaporasını alamayınca emlakçı ile tartıştı. Çınar, tartışma sırasında sinir krizi geçirip bayıldı. Çevredeki vatandaşlar hemen olay yerine polis ve sağlık ekipleri çağırdı. Polis ve vatandaşlar sağlık ekipleri gelinceye kadar kadına ilk yardım yaptı. Bir süre sonra genç kadın ambulans ile Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesine kaldırıldı. Genç kadın kendine geldikten sonra emlakçıdan şikayetçi olmadı.

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.