16 Yaşındayken Kaçırıp Evlendiği Eşini Öldürdü

17.04.2012

289 views Kişi Okumuş

0 Yorum

16 Yaşındayken Kaçırıp Evlendiği Eşini Öldürdü

’nın Kozan İlçesi’nde 16 yaşındayken kaçırıp evlendiği eşi 26 yaşındaki Özlem Dağlıoğlu’nu boşanmaktan vazgeçmeyince tabancayla vurarak öldüren besici 36 yaşındaki Burak Dağlıoğlu, polisle girdiği çatışmanın ardından yakalandı.
Olay, geçen 11 Nisan’da Bağlar Mahallesi’nde özel bir sürücü kursuna ait eğitim pistinde meydana geldi. Besicilik yapan Burak Dağlıoğlu, 10 yıl önce aşık olduğu, o zaman 16 yaşında olan Özlem Dağlıoğlu’nu kaçırarak evlendi. 2 çocukları olan çift arasında şiddetli geçimsizlik başlayınca Özlem Dağlıoğlu, evini terk edip kız kardeşi Arife Aydın’ın evine yerleşti. Ardından da Kozan Aile Mahkemesi’ne açtı. Burak Dağlıoğlu, ailelerin de araya girmesiyle konuşmak için buluştuğu eşi Özlem’i, boşanmaktan vazgeçmeyeceğini söylemesi üzerine tabancayla vurarak öldürdü.
POLİSLE ÇATIŞTI
Kaçan şüphelinin yakalanması için çalışma başlatan polis, bir ihbar üzerine dün gece Kozan’a bağlı Hacıbeyli Köyü Bozluk mevkiindeki bir çiftlik evine operasyon düzenledi. Polislere köpeklerin havlaması üzerine evden kaçan Burak Dağlıoğlu sazlık alana gizlendi. Polislerin, ‘Teslim ol’ çağrısına tabancayla ateş açarak cevap veren Dağlıoğlu, yakalanacağını anlayınca teslim oldu. Eşini öldürdüğü tabancayla yakalanan Burak Dağlıoğlu, götürüldüğü Emniyet Müdürlüğü’ndeki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. Dağlıoğlu, nöbetçi mahkemece tutuklandı. – Adana / Kozan

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

8/10

(12 kişi)

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.