22 Kasım 2012'da eklenmiş, 276 views kişi görüntülemiş
ŞEYTANİ ZULA
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

ŞEYTANİ ZULA

Yozgat Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından bir yolcu otobüsünde yapılan aramada kabuklu ceviz içerisine gizlenmiş 5 kilo eroin ele geçirildi.

500 CEVİZDE 5 KİLO EROİN

Polis ekipleri, şehir merkezinde durdurdukları bir yolcu otobüsünde arama yaptı. Aracın bagaj bölümünde bir bavul içerisinde bulduğu kabuklu cevizi şüphe üzerine kıran ekipler, içinde naylona sarılı 10’ar gramlık paketler halinde eroin maddesi buldu.

Toplam 500 ceviz içerisinde gizlenmiş 5 kilo eroin ele geçiren polis, yapılan araştırmada doğudan batı illerine giden otobüste bir yolcuyu gözaltına aldı. Yapılan bir başka operasyonda ise 13 bin 500 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.

VALİ AÇIKLAMA YAPTI

Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, Emniyette sergilenen cevizler için projenin mahsulü iyi yetiştirilmiş rekoltesi yüksek bir ceviz sergisi olmadığını belirterek, “Emniyet Müdürlüğümüz her zaman yaptıkları gibi olağan bir denetleme ve kontrol sırasında 500 ceviz içerisine zulalanmış eroin ele geçirdi.

Tabi dikkatli incelemede içerisinde yine belki dünya literatüründe ülkemizde ilk defa karşılaşılan bir konu ilk defa ceviz içerisinde eroin sevk edilirken Yozgat Emniyetimiz tarafından ele geçirildi.

Muhtemelen bin 500 civarında gencimizi bunlarla zehirleyecektiler yine muhtemelen batı illerinde bunu kullanacaklardı ancak bu emellerine nail olamadılar.” diye konuştu.

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.