17 Temmuz 2013'da eklenmiş, 736 views kişi görüntülemiş
11 Yıldır Nerdeydin Ey Başbakan
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

11 Yıldır Nerdeydin Ey Başbakan

Başbakan Bankaları Hedef Aldı

11 yıldır bankalar için en özel kanunları çıkaran,En hukuksuz tefeci uygulamalarına göz yuman  AKP iktidarı ekononomik iflasın eşiğine gelinen bir noktada bankaları hedef aldı.

Sanki 11 yıldır kendileri iktidarda değilmiş gibi Milletin tepkisini üstünden atmaya çalışmaktadır.Bankacılık sektörünün % 80 nini ,Borsanında nerdeyse tamamını yabancılara Faiz lobisi ve para babalarına satan Tayip Erdoğan, birlikte Halkı sömürdükleri bu kesimleri hedef almaya başladı.

Adam kayırmanın,Yolsuzluğun her kurumda her alanda yaşandığı gerçekğini örtbas etme çabasına giren Erdoğan’dan Muhalefet Parti Lideri Ağzı ile İnciler Dökmeye başladı.

Erdoğan:

– “Dünya güçlü Türkiye istemiyor. Bölgemizde oynanan oyunlar zayıflatılmış bir Türkiye için ama buna izin vermeyeceğiz. Önce eşeği sağlam kazığa bağlayacağız, sonra işi Allah’a havale edeceğiz. Göreve geldiğimizde yolsuzluklar diz boyu idi. Şimdi aynı şekilde bir yolsuzluk zinciri yok. Tamamen yok demiyorum yine var. Geçenlerde faiz lobisi derken boşuna demedim. Bir şeyi bildiğim için söylüyorum. Zira faiz dışı gelirlerle abad olan bir lobi var. Hani şu kredi kartları falan filan diyorsanız ya. Onları almayın. Onlara ödediğiniz para, sadece bir bankayı örnek vereceğim isim vermiyorum 600 trilyon bir yılda. Bunun yanında Ziraat, Halk, Vakıf toplam gelirleri 600 trilyon. Oynanan oyunun ne kadar büyük olduğunu görüyor musunuz? Kim ödüyor bu parayı zengin değil, fakir fukara ödüyor. Bayılıyor bir tane kredi kartı alayım diye. Onunla sanki hava atıyor. Ay sonu gelmeden para bitiyor zaten. Oynanan oyun bu. Oyunu hep beraber bozmalıyız. Herkes ayağını yorganına göre uzatmayı bir öğrense bunlar bu parayı elde edemeyecek.”

Ülkede satacak hiç bir şey kalmayınca dışardan gelecek sıcak para da olmayınca tutuşan Erdoğan kendini aklama çabasına girmiştir.Yıllardır fazi lobisine ve Bankalara kendini kullandırtan Erdoğan kendisinden vazgeçildiğini anlayınca Yol Arkadaşları Faiz lobisi ve bankaları hedef göstermeye çalışıyor.

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.